One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?

Go down 
AuthorMessage
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 22:38

Αυτο ηταν!! Ειχα μαθει ποιος ειναι ο αρχηγος της οργανωσης ,Baroque Works.Δεν ηταν αλλος απο τον Royal Shichibukai,Sir Crocodile.
Χαρη στην βοηθεια της νεαρης κοπελας,της Vivi.Επιπλεον μου ειπε πως ο Crocodile ειχε σκοπο να καταλαβει το βασιλειο του πατερα της,βασιλια της Arabasta.Αυτος ηταν ο προορισμος μου.Θα νικουσα τον Crocodile και θα εσωζα και το βασιλειο της Vivi,αυτος ηταν ο στοχος μου.


Last edited by Portgas D. Ace on Sat 8 May 2010 - 23:55; edited 1 time in total
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 2:18

Αφου δωσαμε ραντεβου με την Vivi ,ξανα στην Arabasta,εφυγα με την Nami για το επομενο νησι της Grand Line που ειχαμε μπροστα μας.
-Ace,νομιζεις οτι θα καταφερεις να νικησεις τον Crocodile??
-Γιατι οχι,Nami.Εχω αντιμετωπισει ξανα Shichibukai και ημουν στις αρχες του ταξιδιου μου.Τωρα ειμαι πολυ δυνατοτερος.
-Εχεις δικιο,αλλα ανησυχω ακομα.
-Δεν χρειαζεται να ανησυχεις για τιποτα.Ετσι δεν ειναι Phoenix??
Ο φοινικας εκρωξε με εναν ευθυμο τονο ,σαν να εγνεφε καταφατικα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 4:56

Hδη ταξιδευουμε για 3 μερες αφου φυγαμε απο το Cactus Island.Αλλα επιτελους μπορουσα να διακρινω ενα νησι στον οριζοντα...
-Ποιο ειναι αυτο το νησι,Nami??
H Nami κοιταξε τον χαρτη της,δεν μιλησε για λιγο.Φαινοταν αφωσιομενη.
-Το νησι αυτο λεγεται Little Garden,Ace.
-Little Garden,ε??Ωραια ας σταματησουμε να δουμε τι θα αντιμετωπισουμε εδω.
Κατεβηκαμε στο νησι και αφησαμε την βαρκα δεμενη σε ενα φοινικα.Οσο μπορουσα να δω στο νησι,ηταν καλυμμενο με πυκνο δασος.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 5:12

Ενω περπατουσαμε μεσα στο δασος,διπλα διπλα με την Nami,ολοκληρο το νησι σειστηκε.Κουνηθηκε πολυ δυνατα,τοσο που παραλιγο να χασω την ισορροπια μου,ενω η Nami επεσε πανω μου και την επιασα στην αγκαλια μου.
-Τι ηταν αυτο Ace??Σεισμος??
-Δεν ξερω,αλλα δεν νομιζω να ηταν σεισμος,διηρκησε ελαχιστα.Σαν καποιος να χτυπησε με δυναμη το νησι.
Ο Phoenix εκρωξε δυνατα και ξανακαθισε στον ωμο μου,αφου ειχε πεταξει απο την δονηση.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 7:40

-Nami,παμε προς εκεινο τον λοφο,απο κει φαινεται να προερχονται αυτες οι δονησεις.
-Ενταξει ,Ace,αλλα δεν φοβασαι??Τι μπορει να ειναι?
-Δεν ξερω Nami,αλλα οτι και αν ειναι δεν φοβαμαι να το αντιμετωπισω...
Πηρα την Nami απο το χερι και συνεχισαμε προς το λοφο.Αυτες οι δονησεις δεν σταματησαν,και συνεχισαν να δημιουργουνται με σταθερο ρυθμο.Τι μπορει να ειναι ομως??Αποκλειεται να ειναι σεισμος και δεν βλεπω να υπαρχει ηφαιστειο στο νησι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 16:19

Συνεχισαμε να ανηφοριζουμε προς τον λοφο για αρκετη ωρα,ωσπου φτασαμε στο ψηλοτερο σημειο του...
-Ace,απιστευτο.Τι ειναι αυτοι??
Η Nami εδειχνε σοκαρισμενη στο θεαμα που αντικρισαμε στον λοφο.
-Ειναι γιγαντες Nami.Φαινεται πως αυτοι ηταν η αιτι για αυτες τις δονησεις στο νησι.
Δυο πελωριοι γιγαντες στεκοταν μπροστα μας γονατισμενοι,ο ενας απεναντι στον αλλο,και ετοιμοι να αλληλοχτυπηθουν.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 19:53

Kαι ενω εμεις παρακολουθουσαμε αναυδοι αυτην την μαχη τους,αυτοι συνεχισαν να μονομαχουν.Ο ενας ηταν κοκκινος και εχει στρογγυλο κεφαλι,επισης κρατουσε ενα τεραστιο τσεκουρι.Ο δευτερος ειχε σκουρο μπλε χρωμα ,και κρατουσε ενα σπαθι.
-Ace,τι θα κανουμε?Αυτοι θα διαλυσουν το νησι...
-Δεν νομιζω,Nami.Φαινεται πως τοση ωρα μονομαχουν και δεν νομιζω οτι αυτο συμβαινει μονο τωρα.
Οι γιγαντες συνεχισαν την μονομαχια τους χωρις να σταματουν και χωρις να μας εχουν παρατηρησει.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 20:02

-EEEEEEEEEE....
Φωναξα με ολη μου την δυναμη για να με ακουσουν οι γιγαντες.Αυτοι δεν αντεδρασαν και συνεχισαν την μονομαχια τους.
-Σταματηστεεεεεε!!φωναξα για δευτερη φορα αλλα δεν φανηκαν να ακουν και παλι.
Και ενω ηταν ετοιμη να χτυπηθουν ξανα...
Hibashira
Οι φλογες περασαν ακριβως αναμεσα τους και αυτο τους σταματησε απο την μονομαχια τους.Αμεσως και οι δυο κοιταξαν προς το μερος μου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:10

-E??Ποιος ειναι αυτος ο μικροσκοπικος τυπος??ειπε ο κοκκινος γιγαντας στον μπλε.
-Ειμαι ο Portgas D. Ace ή αλλιως Fire Fist Ace.
-Δεν σε ξερουμε.Μην μας ενοχλεις αν δεν θελεις να σε σκοτωσουμε,ειπε ο μπλε γιγαντας.
-Δεν νομιζω οτι μπορειτε και να το θελετε.
-Τι??Ααχαχαχααχαχ,οι δυο γιγαντες αρχισαν να γελανε πολυ δυνατα.
-Μπορουμε ευκολα να λιωσουμε ενα μυρμηγκι σαν εσενα.
-Δεν νομιζω,ειπα.Γι'αυτο καλυτερα προσεχετε τα λογια σας.
-Ειμαστε οι σπουδαιοτεροι γιγαντες απο το Elbaf,μικρε οποτε μην τα βαζεις μαζι μας.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:17

-Δεν ξερω που ειναι το Elbaf ουτε τι ειναι,αλλα σας ειπα δεν μπορειτε να με νικησετε.Πειτε μου ομως γιατι μαλωνετε??Δεν ειστε απο το ιδιο χωριο και φιλοι??
-Ναι ειμαστε.
-Τοτε γιατι μαλωνετε??
-Ace,προσεχε μην τους τσατισεις παλι και διελυσουν το νησι,ή ακομα χειροτερα τα βαλουν με σενα.
-Δεν εχει σημασια Nami,δεν μπορουν να με νικησουν.Λοιπον,γιγαντες?
-Dorry γιατι μαλωνουμε??ειπα ο κοκκινος γιγαντας στον αλλο.
-Δεν ξερω,δεν θυμαμαι Broggy.
-Aχαχαχαχαχα,δεν θυμασται γιατι αλλα μαλωνετε.Ποσος καιρος παει που μαλωνετε?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:31

-Εχουν περασει 100 χρονια απο τοτε που συνεβη.
-Τι συνεβη??ρωτησα.
Ο Dorry πηρε τον λογο:
-Ημασταν οι αρχηγοι του πληρωματος των γιγαντων απο το Elbaf.Σκορπουσαμε τον τρομο στην κυβερνηση και το ναυτικο.Μια μερα καναμε ενα διαγωνισμο για το ποιος θα σκοτωνε και θα εφερνε τον μεγαλυτερο Sea King.
Toτε πηρε τον λογο ο Broggy:
-Τελικα μονο εγω και ο Dorry φεραμε απο εναν.Αλλα ο καθενας ελεγε οτι ο δικος του ειναι μεγαλυτερος Sea King.Ετσι αρχισαμε την διαμαχη μας.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:37

-Τι ηλιθιος λογος για να μαλωνετε...Και τι εγινε με το πληρωμα σας??
-Δεν ξερουμε,προσπαθησαν πολλες φορες να σταματησουν τις μαχες μας αλλα παντα ξαναμαλωναμε.Τελικα,εφυγαν απογοητευμενοι και δεν ξερουμε τι απεγιναν.
Φαινοταν οτι πλεον τα εβρισκαν και θα σταματουσαν τις διαμαχες για ενα τοσο ηλιθιο θεμα.
-Τι βλακες που ημαστε,διαλυσαμε το πληρωμα μας χωρις λογο και χασαμε 100 χρονια,ειπε ο Broggy.
-Broggy,εχεις δικιο,ειπε ο Dorry.Γι'αυτο σταματαμε την μαχη για την τιμη του Elbaf.
-Φαινεται πως κανεις δεν ειχε δικιο,αλλιως ο θεος του Elbaf θα αφηνε εναν να πεθανει.
-Μαλλον εχεις δικιο ,ειπε και ο αλλος γιγαντας.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:52

-Oποτε,τελειωνει η μαχη σας εδω??ρωτησα τους δυο γιγαντες.
-Ναι,απαντησαν με μια φωνη και αγκαλιαστηκαν.
Και ενω με ευχαριστουσαν,εμφανιστηκε ενας περιεργος τυπος απο τα δεντρα με μια φλογα στα μαλλια του και ενα κοριτσι μαζι του.
-Αχαχαχαχα...Fire Fist Ace.Τι ατυχος,μπηκες στον στοχο του αφεντικου μου,οποτε πρεπει να πεθανεις.
-Ποιος εισαι εσυ?Και πως ξερεις το ονομα μου?
-Ειμαι ο Mr 3,πρακτορας της οργανωσης Baroque Works και σκοπος της επισκεψης μου ειναι να σε σταματησω μετα απο διαταγες του Mr 0.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 22:57

-Mr 0??Ειναι το αφεντικο της οργανωσης??Ωστε αυτο ειναι το ψευδωνυμο που χρησιμοποιει??
-Δεν εχει σημασια το ονομα του.Ειναι το αφεντικο και εκτελω τις εντολες του.Οποτε πρεπει να πεθανεις απο μενα.
-Δεν νομιζω να μπορει ενας ηλιθιος τυπος σαν και σενα να με σκοτωσει.
-Θα το δουμε αυτο.Οπα,δεν εχουμε μονο το δικο σου bounty ομως.Εχουμε και αυτους εδω.Γιγαντες Dorry και Broggy,100.000.000 bounty ο καθενας.
100.000.000??Ειχαν τοσο υψηλο bounty αυτοι οι γιγαντες??Μαλλον ηταν αληθεια αυτα που ειπαν οτι εσπερναν τον τρομο στην Κυβερνηση.
-Θα σκοτωσω και εσας και θα παρω τα χρηματα,ειπε ο Mr 3
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:05

-Μεγαλα λογια λες,του ειπα.
-Απο οτι ακουσα μαλωνετε για εκεινα τα μεγαλα κεφαλια των Sea King.Το δεξι ειναι το μεγαλυτερο,ειπε ο Mr 3.
-Το ξερα,ειπε ο Broggy.Οτι ηταν το δικο μου μεγαλυτερο.
-Τι ειπες?Το δικο μου ειναι μεγαλυτερο,φωναξε ο Dorry.
Kαι ενω τα ειχαν βρει αρχισαν ξανα να μονομαχουν.
-Οχι παλι,φωναξα.Γιατι το εκανες αυτο ηλιθιε?
-Γιατι αλλο?Για να αλληλοσκοτωθουν και να παρω τα χρηματα απο το bounty τους.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:14

Και ενω μονομαχουσαν για αλλη μια φορα,αυτος εκανε τις ασπιδες τους κερινες.
-Τι εκανες??Κερι ειναι αυτο??
-Ναι,εφαγα το Doru Doru no Mi και εχω την δυναμη του κεριου στην κατοχη μου.
Και ενω μιλουσαμε,οι δυο γιγαντες χτυπηθηκαν για αλλη μια φορα,αλλα αυτη τη φορα οι ασπιδες τους εσπασαν και χτυπηθηκαν με τα οπλα τους.Επεσαν και οι δυο στο εδαφος γεματοι αιματα.
-Αχαχαχαχα...Τα καταφερα,ειπε ο Mr 3.
-Αρχιζεις να με τσαντιζεις,του ειπα.
Αυτος με αγνοησε και γεμισε τους γιγαντες κερι.
-Θα τους κανω αγαλματα και θα τους παραδωσω στο αφεντικο,αφου τελειωσω και με σενα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:18

Hiken
Oι φλογες μου κατευθυνοταν πανω στον Mr 3.
Candle Wall...Δημιουργησε ενα τειχος απο κερι το οποιο σταματησε τις φλογες μου,αλλα ελιωσε αμεσως.
-Απο οτι βλεπω το κερι δεν αντεχει και πολυ απεναντι στις φλογες μου,ετσι δεν ειναι?
-Ενοχλητικη ικανοτητα εχεις...Candle Lock
Hibashira
Οι φλογες μου διελυσαν το κερι που με ειχε κυκλωσει.
-Θα σε αποτελειωσω γρηγορα,Mr 3.Και μετα εχει σειρα ο Mr 0,ή αλλιως Sir Crocodile.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:23

Σιγα σιγα μετετρεπε τους γιγαντες σε κερι,δεν μπορουσα να το αφησω να συμβει αυτο.
Jujika
H επιθεση μου διαπερασε το τειχος απο κερι που δημιουργησε και τον χτυπησε στο στηθος.
-ΑΑαααααα....Καιγομαι,καιγομαι.
-Στο ειπα,θα σε αποτελειωσω γρηγορα.
Στο στηθος του ειχε μεινει ακομα το σχημα σταυρου απο την επιθεση μου,φλεγομενο ακομα.
Hiken
Τον αποτελειωσα με την επιθεση που μου εδωσε τον χαρακτηρισμο,Fire Fist.
Ο Mr 3 φαινοταν να λιωνει απο τις φλογες μου,σαν κερι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:47

Επισης οι γιγαντες αρχισαν να επανερχονται αφου το κερι ειχε λιωσει απο τις φλογες μου.
-Ace,τι θα τον κανεις τωρα??ειπε η Nami.
-Τιποτα,δεν θα μπορει να πολεμησει για αρκετο καιρο.Επισης οι γιγαντες μπορουν να τον κανουν οτι θελουν.
-Εχεις δικιο Ace.
Aφου χαιρετησαμε τους γιγαντες φυγαμε προς την βαρκα μας.
-Συγχαρητηρια,Fire Fist Ace.Εντυπωσιακη μαχη.
-Ποιος εισαι εσυ??
-Ειμαι απο την World Government.Ειμαι σε μυστικη οργανωση υπο την καθοδηγηση της.Με εστειλαν να σου κανω μια προταση.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitimeSat 8 May 2010 - 23:51

-Προταση?Τι ειδους προταση μπορει να κανει η Κυβερνηση σε εναν καταζητουμενο πειρατη?
-Η προταση ειναι η εξης.Σε προσκαλουν να γινεις Shichibukai.
-Shichibukai??Ενδιαφερουσα προταση,αλλα γιατι την κανουν τωρα?Αδειασε θεση?
-Δεν εχει σημασια,απλα περιμενω την απαντηση σου.
-Οχι,αυτη ειναι η απαντηση μου.
-Οχι?Σε αυτην την περιπτωση πρεπει να σε σκοτωσω.
Soru
Κατευθυνοταν προς το μερος μου με μεγαλη ταχυτητα...
HIKEN...
Back to top Go down
Sponsored content





[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?   [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai? Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Δυνατότερος Shichibukai
» [Oλοκληρωμενη]Revenge
» [Oλοκληρωμενη]To The Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]Τhe Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: Grand Line :: Little Garden-
Jump to: