One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeWed 5 May 2010 - 20:02

Επιτελους,μπηκαμε στην Grand Line.Πλεον,τα νερα που πλεαμε ηταν αυτα της Grand Line,τα νερα οπου η πραγματικη περιτετεια αρχιζει.Περιμενα πως και πως ,να αντιμετωπισω δυνατοτερους αντιπαλους απο αυτους που ειχα ηδη αντιμετωπισει.
-Nami,επιτελους,τα καταφεραμε.
-Ναι,Ace.Μπηκαμε στην Grand Line.
-Ναmi,τωρα αρχιζει το πραγματικο ταξιδι.Εδω θα αντιμετωπισουμε αντιπαλους,πολυ πιο δυσκολους και δυνατους.Για αυτο πρεπει να συνεχισουμε να δυναμωνουμε,αν θελουμε να επιβιωσουμε σε αυτο το περιβαλλον.
-Το ξερω.Θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα,αλλα οσο ειμαστε μαζι,δεν φοβαμαι τιποτα.


Last edited by Portgas D. Ace on Fri 7 May 2010 - 5:27; edited 1 time in total
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 1:09

Ειχαν περασει ηδη αρκετες μερες στην θαλασσα,πλεωντας στην Grand Line πριν συναντησουμε το πρωτο νησι.Τελικα φτασαμε σε ενα νησι,φαινοταν πυκνοκατοικημενο,αφου κυκλοφορουσε πολυς κοσμος στους δρομους.Επισης τα κτηρια φαινοταν μεγαλα και αρκετα πλουσια,σε σχεση με αυτα που ειχα συναντησει.
-Ποιο ειναι αυτο το νησι ,Nami?
-Νομιζω λεγεται Cactus Island.Δεν ξερω ομως τιποτα αλλο για αυτο.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 1:26

-Δεν πειραζει,αλλωστε για να κατακτησουμε την Grand Line,πρεπει να το κανουμε απο νησι σε νησι.
-Εχεις δικιο ,Ace.Οποτε θα σταματησουμε εδω,ε?
-Ναι,Nami.Εννοειται οτι θα σταματησουμε εδω.Ισως βρουμε και καποιον δυνατο να αντιμετωπισω.
Ημουν ενθουσιασμενος για την Grand Line.Οσο προχωρουσα θα δυναμωνα και θα μαθαινα περισσοτερα πραγματα.Φτασαμε στο νησι και αφησαμε την βαρκα μας στο λιμανι.Πηρα τον Φοινικα μαζι μου ,στον ωμο μου και αφου πηρα την Nami απο το χερι κατεβηκαμε στο νησι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 1:35

Μολις κατεβηκαμε και περπατησαμε μεσα στην πολη,ενιωθα ολα τα βλεμματα στραμμενα επανω μου.Πολλοι απο αυτους εβγαζαν απο τις τσαντες τους και κοιτουσαν κατι χαρτια μολις περνουσα.
-Γιατι μας κοιτανε ολοι,Ace?
-Nami,συνεχισε να προχωρας σαν να μην συμβαινει τιποτα.Θα σου εξηγησω μετα.
Συνεχισαμε να περπαταμε ,μεχρι που φτασαμε στο εστιατοριο του νησιου.
Ανοιξα την πορτα και μπηκα μεσα ,κρατωντας την Nami απο το χερι και με τον Φοινικα στον ωμο μου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 1:44

Καθισαμε σε ενα γωνιακο τραπεζι και παραγγειλαμε σακε να πιουμε.Επισης ειπα να φερει και μια κουπα με νερο για τον Φοινικα μου,αν και δεν ηξερα αν πινει και τρωει σαν ολα τα πουλια.
Το εστιατοριο ειχε πολυ κοσμο,ολοι φαινοταν χαρουμενοι και γιορταζαν.
-Γιατι ειναι ολοι τοσο χαρουμενοι,Ace?
-Δεν ξερω Nami.
Ενω μιλουσαμε ,παρατηρησα δυο περιεργους τυπους που καθοταν διπλα μας,να βλεπουν προς το μερος μας και μετα να κοιταζουν κατι κατω απο το τραπεζι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 2:59

Χμ,περιεργο,σκεφτηκα.Αλλα ηδη ειχα υποψιαστει τι συμβαινει.Μετα απο λιγο και ενω καθομασταν,ηρθε ο σερβιτορος.Και μαζι του εφερε 2 μπουκαλια σακε.
-Οριστε ,ειπε με ενα χαμογελο.Αυτα ειναι κερασμενα απο το μαγαζι.
-Γιατι?Για ποιο λογο μας κερνατε?
-Ετσι υποδεχομαστε τους ξενους.Ειμαστε το πρωτο νησι που συναντανε ολοι οταν μπαινουνε στην Grand Line.Γι'αυτο κανουμε αυτην την υποδοχη στους ξενους.
Δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ετσι απλα εκανα αυτη την υποδοχη σε καθε ξενο.Κατι αλλο συνεβαινε εδω!!
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 3:12

-Ενταξει,αφου ειναι ετσι ευχαριστουμε.
Ειπα στην Nami να γεμισει το ποτηρι της και να πιει λιγο.Μετα εχυσα το μπουκαλι κατω απο το τραπεζι και αφησα μισογεματα τα ποτηρια μας.Αφου ειδε ο σερβιτορος οτι τελειωσε το μπουκαλι,μας εφερε αλλα δυο.Και μετα αλλα δυο και συνεχισε να φερνει.Εμεις καναμε συνεχως το ιδιο,αφου εχυνα τα μπουκαλια ειτε εξω απο το παραθυρο,που ηταν ακριβως διπλα μας ειτε μεσα στο σπασμενο σανιδι κατω απο το τραπεζι.
-Φτανει,του ειπα και εκανα τον μεθυσμενο.
Ειπα στην Nami να κανει το ιδιο και αυτη γελουσε συνεχως σπαστικα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 3:16

-Υπαρχει καποιο μερος να μεινουμε το βραδυ,γιατι δεν ειμαστε σε πολυ καλη κατασταση.
-Βεβαια,ελατε.Εδω διπλα υπαρχει ενα πανδοχειο,με λιγα δωματια για τους ξενους.
-Ωραια,ευχαριστω.
-Δεν μου ειπατε ,ομως κυριε.Ειστε πειρατης?
-Ναι,γιατι?
-Τιποτα,απλα ρωταω απο ενδιαφερον.
Δεν μιλησα,αφου υποτιθεται οτι ημουν μεθυσμενος.Φτασαμε στο πανδοχειο και μπηκα μεσα με την Ναμι.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 3:25

Στην υποδοχη,ηταν ενας ψηλος ξανθος αντρας.
-Θελω ενα δωματιο,ειπα και προσποιηθηκα πως εχανα την ισσοροπια μου.
-Βεβαιως,απο οτι βλεπω δεν ειστε σε πολυ καλη κατασταση,οποτε θα σας οδηγησω.
Ηρθε μαζι μας και μπηκε μπροστα μας.Συνεχισε να περπαταει και σταματησε μπροστα απο μια πορτα.
-Εδω ειμαστε,ειπε και ανοιξε την πορτα.
Μπηκαμε μεσα και αφου τον ευχαριστησαμε ,κλεισαμε την πορτα.
-Ace,πες μου τι γινεται?
-Nami,δεν χρειαζεται να ανησυχεις.Κοιμησου.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 4:10

H Nami ξαπλωσε αλλα καταλαβαινα οτι δεν προσπαθουσε να κοιμηθει.Εγω καθισα σε μια καρεκλα που ειχε το δωματιο και σκεφτομουν αυτα που ειχαν γινει.Οσο σκεφτομουν κατεληγα σε ενα συμπερασμα.
Τοτε ακουσα βηματα στον διαδρομο.Ξαπλωσα,και περιμενα να δω τι θα γινει.
Ακουσα φωνες εξω απο την πορτα.
-Εδω ειναι?
-Ναι.Ειναι αληθεια?Εχει τοσο μεγαλο bounty?
-Ναι.Ειναι ο πειρατης με το μεγαλυτερο bounty που εχει περασει απο το νησι.
-Ωραια.Αν τον φαμε θα παρουμε σιγουρα προαγωγη απο το αφεντικο.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeThu 6 May 2010 - 4:17

Αυτο ηταν!!Ημουν πλεον σιγουρος για την αρχικη μου υποθεση.
Τοτε ακουσα την κλειδαρια της πορτας να ανοιγει.Τωρα επρεπε να τους αντιμετωπισω.Η Nami δεν ειχε αντεξει την κουραση και ειχε κοιμηθει.Το ιδιο και ο φοινικας.
Η πορτα ανοιξε.
-Θα το κανεις εσυ?
Τοτε πεταχτηκα ακαριαια απο το κρεββατι και
Higan
Οι φλογισμενες σφαιρες μου πετυχαν τα ατομα ,τα οποια σφαδαζαν απο τον πονο των εγκαυματων.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 3:30

-Αααααα,βοηθεια καιγομαι,φωναξε ο τυπος που ηταν πριν στην υποδοχη.
Εγω καθομουν και τους κοιταζα,περιμενοντας να σταματησουν.Μετα απο λιγα λεπτα,αφου φαινοταν εξουθενωμενοι,σταματησαν.
-Μα πως?Πως μας καταλαβες?
-Αχαχαχαχα...Νομιζατε οτι μπορειτε να ξεγελασετε τοσο ευκολα?Μονο ενας ηλιθιος δεν θα καταλαβαινε το κολπο σας.
Ο δευτερος τυπος που ειχε καει απο την επιθεση μου,σηκωθηκε και αρχισε να τρεχει προς τα εξω.
-Ποιοι ειστε?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 3:41

-Ειμαστε bounty hunters.Κυνηγαμε πειρατες για την επικυρηξη τους.Και δεν μπορουσαμε να αφησουμε εναν πειρατη με τοσο μεγαλη επικυρηξη να φυγει.
-Ολοι σας?Ειστε ολοι bounty hunters.Οποτε δουλευετε για καποιον μεγαλυτερο ετσι δεν ειναι?
-Δεν θα σου πω τιποτα παραπανω...
-Νομιζεις...
Τον επιασα απο τον λαιμο και του εδωσα μια γροθια στο στομαχι.Αυτος πεταχτηκε σπαζοντας τον τοιχο,εξω απο το κτηριο.
Βγηκα μεσα απο τις σκονες,και περπατησα αργα προς το μερος του.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 4:06

-Τωρα εισαι χαμενος...ειπε ο ψηλος αντρας απο την ρεσεψιον.
Πισω του ειχαν μαζευτει περιπου 100 ακομα ατομα,που πρεπει να ηταν bounty hunters απο την ιδια οργανωση.
-Ποιος θα μου πει για ποιον δουλευετε,λοιπον?
-Θα πεθανεις,Fire Fist.Θα παρουμε προαγωγη,θα γινουμε πλουσιοι...
Αυτα ηταν μερικα απο τα λογια του πληθους.
-Μαλλον δεν εγινα κατανοητος!!Ή μου λετε ποιος ειναι το αφεντικο ή πεθαινετε αμεσως
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 4:11

-Επιθεση,σκοτωστε τον!!!
Αρχισαν να τρεχουν ολοι προς το μερος μου,αλλοι με σπαθια,αλλοι με πιστολια!!!
Hibashira
Τουλαχιστον οι μισοι επεσαν γεματοι εγκαυματα στο εδαφος,αλλοι ακομα καιγοταν και ετρεχαν...Οι υπολοιποι συνεχισαν να μου επιτιθενται
-Δεν βαζετε μυαλο,ετσι?Τοτε πρεπει να σας κανω να καταλαβετε,οτι δεν ειστε καν απειλη για μενα!!
-Μην σταματατε,σκοτωστε τον,θα γινουμε πλουσιοι!!!
-Αχαχαχαχα...για να δουμε!!
Hiken
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 4:17

Eιχαν μεινει μονο καμια εικοσαρια ακομα ορθιοι,αλλα σταματησαν εκει που ηταν.Τα ποδια τους ετρεμαν,ειχαν λυγισει απο τον φοβο...
-Τι εγινε?Δεν θα με σκοτωνατε?
Αρχισαν να τρεχουν υποχωρωντας ατακτα.
Higan
Και αυτοι επεσαν στο εδαφος,ανικανοι να κινηθουν και με τρυπες απο τις φλεγομενες σφαιρες μου.
-ΛΟΙΠΟΝ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ?
Κανεις δεν απαντησε,περπατησα προς το μερος τους.Μερικοι αρχισαν να σερνονται για να ξεφυγουν...
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 4:27

Επιασα εναν ψηλο αντρα με καμπαρντινα απο τον γιακα και τον σηκωσα στον αερα.
-Λεγε,ποιος ειναι το αφεντικο και πως λεγεται η οργανωση?
-Δεν θα σου πω τιποτα.
-Ενταξει,τοτε να παω στον επομενο.
Εκανα την δεξια γροθια μου φλογα και ετοιμαστηκα να τον χτυπησω στο προσωπο.
-Ενταξει,ενταξει.Σταματα,θα σου πω.
-Ωραια,τωρα αρχιζουμε να συννενοουμαστε...Λεγε λοιπον.
-Baroque Works,αυτο ειναι το ονομα μας...
Φαινοταν ετοιμος να καταρρευσει,αλλα δεν τον αφησα κατω.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 4:48

-Λεγε το ονομα του αφεντικου σου...
Δεν μιλησε ,αυτο με εκανε να θυμωσω ακομα περισσοτερο.Σηκωσα το χερι μου και ετοιμαστηκα να τον χτυπησω με την φλογισμενη μου γροθια.
-Μη...Ace.Σταματα,θα τον σκοτωσεις,μην το κανεις.
Ηταν η Nami,με τον Φοινικα στον ωμο της.Ο φοινικας εκραξε και αυτος μαζι μετα λογια της Nami.
-Εχεις δικιο,Nami.
Τον αφησα να πατησει στα ποδια του,αλλα δεν τα καταφερε,σωριαστηκε στο εδαφος.
-Λεγε,του ειπα.
-Sir...Cro...
Αυτα προλαβε να πει,πριν χασει τις αισθησεις του.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 5:25

-Nami,παμε να φυγουμε...Δεν εχουμε να κανουμε τιποτα αλλο σε αυτο το νησι.
-Ενταξει Ace.
-Παμε στο επομενο νησι,και θα βρουμε τον αρχηγο αυτης της οργανωσης σιγουρα καπου σε καποιο απο τα επομενα νησια.
-Ace,γιατι θελεις τοσο να μαθεις για τον αρχηγο τους?
-Εχω ενα περιεγο προαισθημα.Θελω να τον νικησω.
Ο φοινικας εκρωξε στα λογια μου αυτα.
-Εχεις και εσυ την ιδια αισθηση,ε?Λοιπον,Nami,παμε να συνεχισουμε το ταξιδι μας.
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 15:24

Οι δημοσιεύσεις σου είναι 19 και οχι 20.

Ο Διαχειριστής,
One Piece
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitimeFri 7 May 2010 - 16:51

Πηρα την Nami και πηγαμε στην βαρκα μας.Ενω προχωρουσαμε ,μια κοπελα με μπλε μαλλια και μικρη σε ηλικια γυρα στα 16,ετρεξε προς το μερος μου.Ειχε ενα εγκαυμα στο χερι,οχι σοβαρο,αλλα καταλαβα οτι την ειχα ντυπησει.
-Γεια σας,ειμαι η Vivi.Ακουσα πως ψαχνεται για τον αρχηγο αυτης της οργανωσης.Ισως μπορω να βοηθησω.
-Εσυ δεν εισαι bounty hunter?
-Μπηκα στην οργανωση για να βρω τον αρχηγο της οργανωσης.Αυτη η οργανωση εχει διαλυσει την χωρα μου.
-Ποια ειναι η χωρα σου?
-Arabasta.
-Ξερεις ποιος ειναι ο αρχηγος της οργανωσης?
-Ο Shichibukai,Sir Crocodile.
Back to top Go down
Sponsored content





[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Empty
PostSubject: Re: [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works   [Oλοκληρωμενη]The Baroque Works Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Oλοκληρωμενη]The Baroque Works
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Oλοκληρωμενη]Revenge
» [Oλοκληρωμενη]Be a Shichibukai?
» [Oλοκληρωμενη]To The Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]Τhe Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]The Spade Pirates

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: Grand Line :: Cactus Island-
Jump to: