One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: [Ανοιχτή]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 3 Apr 2010 - 15:18

επιτελους εγω με την Goldy φτασαμε στο νησι Ohara.Το ταξιδι ηταν σχετικα ηρεμο.Επισης η Goldy ξταν τοσο ομορφη που αρχισα να την ερωτευομαι.Βεβαια θα περιμενα την καταληλη στιγμη να της το πω.Προς μεγαλη μου εκπληξη το νησι ηταν τελειως κατεστραμενο οι πολυ λιγοι κατοικοι ζουσαν μεσα στα ερειπια.Επισης ηξερα οτι απο το νησι αυτο ξεκινησε η περιβοητη πειρατης Nico Robin "χμμ εχει πολυ ηψηλο bounty.Αν καταφερω και την πιασω θα ειναι μια πολυ καλη αρχη στην σταδιοδρομια μου ως πειρατης."
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 3 Apr 2010 - 17:04

"χμμμ εχω ενα προαισθημα οτι αυτο το μερος παρολο που ειναι τελειως κατεστραμενο θα ειναι μια φοβερη περιπετεια.Ελπιζω να βρω την Nico Robin πρεπει σιγουρα να εχει καποια φοβερη ικανοτητα για να την κυνηγαει το κρατος απο μικρο παιδι.Goldy εσυ μηπως ξερεις τιποτα για αυτη?""Ναι εχω ακουσει φημες οτι ειναι χρηστης φρουτου του διαβολου σαν και σενα."Zehahaha μολις το θυμηθηκα ειναι σε ενα crew που αποκαλειται Strawhat Pirates ολοι τους εχουν πολυ υψηλα bounty.Τι λες δεν ειναι καιρος να αρχισει να ασχολειται λιγο και με εμας η κυβερνηση?""ναι σιγουρα.Θα κανω οτι περναει απο τα χερια μου για να σε κανω βασιλια των πειρατων και να γινω εγω η πιο διασημη Assasin του κοσμου..."
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 2:09

Οπως συζητουσα με την Goldy ειδα εναν τυπο να κατευθυνεται προς εμας.Οταν τον ειδε και η Goldy του επιτεθηκε αμεσως.Τα μαχαιρια φαινονταν να καιγονται πριν καν φτασουν στο σωμα του.Η Goldy δεν σταματαγε παρολο που ο αλλος ηταν δυνατοτερος."Να παρει δεν βλεπεις οτι δεν μπορεις να συναγωνηστεις τις δυναμεις του?Μεινε πισω!"της ειπα αλλα ενα παραξενο κυμα λαβας με χτυπησε.Ενιωσα απιστευτο πονο και επεσα κατω ενω το σωμα μου ειχε πιασει φωτια.Μετα απο λιγο το σκοταδι αποροφησε τις φλογες.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 2:17

"φαινεται πως ο φιλος μας προσβληθηκε απο την επιθεση σου,Zehahahaha"ειπα στην Goldy και επιτεθηκα με KurouzuΟταν εφτασε αρκετα κοντα τον χτυπησα με ολη μου την δυναμη με Punch Of Darknessαυτος πεταχτηκε πολυ πισω και κατα την διαρκεια της επιθεσης μου ακουστηκε ενα πολυ δυνατο κρακ απο το κεφαλι του"χμμμ τωρα που ειναι ζαλισμενος ειναι η ευκαιρια μου να επιτεθω"Εκεινη την στιγμη ομως σηκοθηκε στον αερα και πηρε την μορφη δρακου.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 2:27

εβγαλε ενα μεγαλο σπαθι και επιτεθηκε στην Goldy την καρφωσε στον ωμο.Η Goldy επεσε σε κατασταση σοκ και λιποθυμησε."πολυ ενδιαφερον δυναμεις εχεις αλλα κριμα...Το σκοταδι θα σε σκεπασει.Οποιος βασιζεται αποκλειστηκα στην δυναμη του φρουτου του ειναι αδυναμος και οι αδυναμοι πρπει να εξαφανιστουν απο αυτον το κοσμο"ακουγοντας τα αυτα πεταξε γρηγορα πολυ ψηλα στον ουρανο και δημιουργησε μια βροχη απο φωτια.εγω δημιουργησα μια τεραστια μπαλα απο σκοταδι και αποροφησε την λαβα την πεταξα προς το μερος του.Το σκοταδι τον αποδυναμωσε με αποτελεσμα να νιωσει πονο απο την λαβα."χμμ πως ειναι να στρεφεται η ιδια η δυναμη σου εναντιον σου?Το παραδεχομαι οτι εχεις ενα ενδιαφερον και πολυ σπανιο φρουτο αλλα τιποτα δεν με νικαει!Zehahahaha"
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:07

τοτε απο το στομα του εκτοξευσε πανω μου λαβα σε μορφη δρακου.Οταν με χτυπησε το σωμα μου πηρε ξανα φωτια και γεμισα εγκαυματα.Μετα απο λιγα δευτερολεπτα σηκωθηκα αλλα αυτος ειχε φυγει."να παρει εφυγε!"ειπα και πηγα προς το μερος της Goldy"εισαι καλα?"Αυτη ειχε πεσει κοντα σε ενα δεντρο αναισθητη.Τοτε με darkness εβγαλα προσεκτηκα το σπαθι απο την πλατη της.Την πηρα στους ωμους μου και την πηγα σε ενα μικρο ιατρειο στο νησι.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:43

Την πηραν και την εβαλαν σε ενα κρεβατι και της εδεσαν την πληγη."μην ανυσηχειτε δεν ειναι τιποτα σοβαρο μεχρι αυριο θα ειναι καλα"."Ευτυχως γιατι παρολο που της εβγαλα το σπαθι απο την πλατη η αιμοραγια δεν σταματουσε με τιποτα."Εγω ανυσηχουσα ακομα για αυτην και ετσι καθησα μαζι της στο δωματιο.Μετα απο 3 ωρες ειδα το χερι της να κουνιεται.Πηγα κοντα της"Goldy ξυπνα,ξυπνα!"Αυτη τοτε ανοιξε τα ματια της "τι εγινε που ειμαστε?"Σε τραυματισε αυτος ο δειλος που πολεμησαμε πριν,μην ανυσηχεις με λιγη ξεκουραση θα γινεις παλι καλα,ετσι μου ειπε ο γιατρος."
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:35

Οταν η Goldy κοιμηθηκε εγω εφυγα απο το ιατρειο για να εξερευνησω λιγο το νησι.Τα παντα ηταν κατεστραμενα."Χμμ τι μπορει να εγινε εδω?Πρεπει να μαθω περισσοτερα για αυτο νησι."Ετσι πηγα στην βιβλιοθηκη του νησιου η οποια ηταν μισογκρεμισμενη και αρχισα να ψαχνω για πληροφοριες.Ωρες αργοτερα αφου βρηκα το καταληλο βιβλιο αρχισα να το διαβαζω.Ελεγε οτι σε αυτο το νησι εγινε ενα Buster Call μονο και μονο για να σκοτωσουν τη Nico Robin εγω δεν μπορουσα να διανοηθω το λογο που εκαναν κατι τοσο σοβαρο για ενα πειρατη.Ολα αυτα με εκαναν πιο ανυπομονο να την βρω και να την σκοτοσω.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 21:01

εψαξα σε ολο το νησι αλλα τιποτα.Η Robin ηταν αφαντη τοτε μετα απο ωρες το μονο που βρηκα ηταν κατι φωτιες στο δασος"χμμ υπαρχει μια πιθανοτητα να ειναι μαζι με τον Avaton,την επομενη φορα που θα τον συναντισω δεν θα δειξω ελεος ουτε σε αυτον ουτε σε οποιον προσπαθησει να με σταματησει."Ξαφνηκα ομως ακουσα κανονιες απο το σημειο που ηταν η πολη.Ετρεξα να προλαβω γιατι η Goldy ειναι εκει τραυματισμενη.ειχαν κατακλυσει την πολη πειρατες που εκλεβαν οτι πολυτιμο ειχε απομεινει στην ηδη κατεστρεμενη αυτη πολη.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 21:13

τοτε μερικοι πειρατες με ειδαν καθως εμπενα στο κεντρο της πολης."Ε,εσυ!Δωσε μας τα δαχτυλιδια σου η ετοιμασου να πεθανεις!"μου ειπαν."Zehahahaha μακαρι να ξερατε με ποιον πατε να τα βαλετε".Χωρις να χασουν χρονο με περικυκλωσαν,ολοι ειχαν σπαθια και καραμπινες."σκοτοστε τον!" ειπε ενας απο αυτους και ολοι μαζι επιτεθηκαν σε μενα.Εγω αμεσως κανω Gravity Lapseολοι σηκωθηκαν στον αερα."ωρα να μετανιωσετε για την στιγμη που πηγατε να με ληστεψετε ωρα να σας καταπιει το σκοταδι!"και διπλασιαζοντας την βαρυτητα γυρο μου τσακιστηκαν,στο εδαφος ανοιξε ενας τερστιος κρατηρας και ηταν γεματος απο ματωμενα πτωματα.Ηταν τα δικα τους πτωματα.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 1:02

Τοτε μαζευτηκε ολοκληρο το crew στην πλατεια για να με πολεμησουν.Πρεπει να ηταν πανω απο 200 ατομα.
ολοι ετοιμασαν τα οπλα τους για να μου επιτεθουν,πιο πισω καθοταν ο captain τους και παρακολουθουσε.
"ωστε μαζευτηκατε ολοι μαζι για να με πολεμησετε?Πολυ καλα λοιπον εγω ενα εχω να πω,καλως ηρθατε στην κολαση!"
χωρις να χασω χρονο κανω Black Hole οι τεραστιες βαρυτηκες δυναμεις εσπασαν τα κοκκαλα ολων των πειρατων."Θες να δεις τι απεμεινε απο τους δικου σου?" και κανω Liberation.Διπλα του δημιουργηθηκε ενας λοφος απο πτωματα."Με λενε Higuma,να το θυμασε αυτο το ονομα!"ειπε και εφυγε τρεχοντας.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 15:17

Μετα απο λιγο πηγα να δω αν αν εγινε καλα η Goldy.Μολις πηγα στο ιατρειο ηταν τελειος αδειο αρχησα να ανυσηχω και μπηκα γρηγορα στο δωματιο της Goldy.Ηταν γεματο αιματα και στο πατωμα ηταν τα πτωματα 5 γιατρων.Βγηκα εξω απο το δωματιο τρεχοντας.Στο τελος του διαδρομου στεκονταν ορθια η Goldy μολις την ειδα ανακουφιστηκα."Με εκανες να ανησυχησω τι εγινε στο δωματιο σου?"της ειπα "Α για τους γιατρους λες?Μπορεις να πεις οτι ειχαμε μια μικρη διαφωνια για την αμοιβη τους.Χαχαχαχα"."Zehahahaha πολυ ωραια,νιωθεις αρκετα καλα?Μπορεις να περπατησεις?"."Ναι μην ανυσηχεις,σιγα μην με σταματουσε ενα χτυπημα απο σπαθι."
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 15:29

Ετσι φυγαμε απο την πολη και πηγαμε στο δασος για να περασουμε την νυχτα.Ειχαμε χωρηστει με την Goldy.Εγω πηγα να μαζεψω ξυλα για τη φωτια ενω η Goldy ειχε παει για να βρει κατι να φαμε.Μετα απο μιση ωρα ξανασυναντηθηκαμε.Αναψα εγω τη φωτια και εστησα την σκηνη ενω η Goldy μαγειρευε.Οταν φαγαμε καθησαμε λιγο για να συζητησουμε.Καθησα διπλα της και της ειπα "πολυ ωραια βραδια σημερα." αυτη συμφωνησε μαζι μου. "λοιπον ξερεις,θελω να σου πω κατι που επρεπε να στο ειχα πει εδω και καιρο.Goldy θελεις να ειμαστε κατι παραπανω απο nakama?" και χωρις να χασω χρονο τη φιλησα στο στομα.Αυτη δεν αντισταθηκε ετσι το θεωρησα ως ναι.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 17:36

Μετα απο μια νυχτα γεματη ερωτα ξημερωσε.Η Goldy ακομα κοιμοταν και ετσι εγω αποφασησα να παω για μια βολτα στην παραλια.Απο μακρια φαινοταν μια μικρη σχεδια και πανο της ηταν ενας τυπος,φαινοταν πολυ δυνατος και σιγουρα ειχε καποιο φρουτο αφου απο το σωμα του σε μια στιγμη βγηκε μια παραξενη φλογα."χμμμ αυτος φενεται πολυ δυνατος αν τον εβαζα στο crew μου θα ειμασταν ανικητοι...Zehahahaha"
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 0:22

Μετα απο λιγη ωρα ηρθε και η Goldy και καθησε διπλα μου."μωρο μου βρηκα αλλο ενα ατομο το οποιο αξιζει να μπει στο crew μας.Ταξιδευε προς το νησι ilusia.Εκει θα ειναι και η επομενη σταση μας." "Ελπιζω να αξιζει τον κοπο γιατι το Ilusia ειναι πολυ μακρια απο εδω."Μου ειπε, "ναι μην ανυσηχεις ακομα και απο χιλιομετρα μακρια ενιωθα την αυρα του ειναι πολυ δυνατος."
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 1:44

"Αλλα πριν φυγουμε απο αυτο το νησι εχω κατι ανοιχτους λογαριασμους με τους marines του νησιου.Εσυ μεινε εδω και ετοιμασε το πλοιο γιατι αυριο θα φυγουμε για Ilusia.Και επισης κοιτα αν εχουμε αρκετεw προμηθειες για το ταξιδι."Ετσι εφυγα και περπατησα ως την πολη.Σταθηκα απεναντι απο τη βαση των marine και απελευθερωσα σκοταδι γυρω της.Τοτε ακουστηε συναγερμος και ολοι οι marine κατεβηκαν απο το κτηριο και παραταχθηκαν μπρωστα μου ετοιμοι για επιθεση.Ομως δεν υπολογησαν το σκοταδι στο οποιο πατουσαν με αποτελεσμα να τους καταπιει ζωντανους.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 18:44

Μετα απο λιγο αφου σιγουρευτηκα οτι οι marines πεθαναν απο ασφυξια τοτε εκανα Liberationκαι τα πτωματα τους σκορπιστηκαν μπρωστα απο την εισοδο της βασης.Λιγα δευτερολεπτα μετα απο την βαση βγηκε ενας marine με ενα τεραστιο σπαθι στα χερια του.Χωρις να καταλαβω τι ακριβως εγινε εξαφανηστηκε απο την θεση του και εμφανηστικε μπρωστα μου ετοιμος να επιτεθει.
Back to top Go down
Marshall D. Teach
Impel Down Prisoner
Marshall D. Teach


Posts : 69

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 19:24

Ξαφνιαστηκα δεν το περιμενα να κανει κατι τετοιο.Αυτος σηκωσε το σπαθι για να με σκοτωσει.Ομως φαινοταν σαν να σταματησε ο χρονος.Αυτος καθοταν μπρωστα μου ετοιμος να επιτεθει αλλα δεν εκανε απολυτως τιποτα.Μετα απο λιγα δευτερολεπτα επεσε κατω και ειδα απο πισω του να στεκεται η Goldy "Βαρεθηκα να σε περιμενω και ετσι ηρθα να δω τι κανεις"."Zehahahaahah ηταν καποιος σημαντικος μαρινε αυτος που μολις σκοτωσες ηταν απιστευτα γρηγορος εξαφανιστηκε και εμφανηστικε μπρωστα μου σε κλασματα δευτερολεπτων".
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 3:06

Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!   [Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara! Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]Η αρχη του Blackbeard,το τελος του Ohara!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη]The Past Of Blackbeard
» [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη
» [Ολοκληρωμένη]The Armageddon Searches The Past! OHARA! Η μαχη με τους μαρινς!
» [Ολοκληρωμένη]The Armagedon Begins! A Flaming man's past! Η Αρχη...
» West Blue - Local Island Shop - Ohara

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: West Blue Sea :: Ohara-
Jump to: