One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 6 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 6 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 4:42

...Για 4 χρονια τα3ιδευα με ατομα που πιστευα πως ητανε αλη8ινοι nakama!Σαν χ8ες 8υμαμαι που ο καπετανιος Ronie μου ειχε ζητησει να μπω στο πληρωμα ως μηχανικος....!Αυτο που συνεβει ομως,μου εδει3ε ποσο μεγαλο λαθος εκανα!
Ο αναπαντεχος φονος του Glass(μηχανικος/βοη8ος μου),εβαλε τους παντες σε υποψιες!Ξαφνικα βρεθηκα να με κατηγορουν τα "αδερφια μου" για την δολοφονια του Glass !.......πως 8α μπορουσα εγω να σκοτωσω καποιον που τον θεωρουσα αδερφο μου?...καποιον με τον οποιο μοιραστηκα την αγαπη μου και την αγωνια μου για το πλοιο μας?...Και μονο στη σκεψη οτι οι nakama μου με εμφισβητουσαν με γεμιζε ντροπη!
Σε μια εντονη διαμαχη ακολουθησε καβγας και ετσι αποφασισα να φυγω απο το πληρωμα και να επιστρεψω πισω στο Μicqueot απο οπου και ξεκινησα...


Last edited by e.re.seis on Thu 15 Apr 2010 - 18:37; edited 2 times in total
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 4:59

...ετσι κατεληξα και παλι στο "σπιτι" μου!Στο νησι οπου μεγαλωσα!Βρισκομαι στο λιμανι αυτη τηγ στιγμη!οι αναμνησεις πλημμυριζουν τα στενα του μυαλου μου!
...ΧΑ.......το πρωτο πραγμα που μου ερχεται στο μυαλο ειναι η Ελιζα <3!Μου ειχε παρει την παρ8ενια ενα βραδυ στο λιμανι!...τα χειλη μου τρεμοπαιζουν και τα ματια μου σχηματιζουν καρδουλες!τρεχω μανιασμενος μεσα στην πολη φωναζοντας Ελιζαααααααααααααα.........
Sanji in love
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 5:08

Τρεχοντας και αφου ειχα γινει ρεζιλη στους περαστηκους,το βλεμμα μου ξαφνικα σταματησε σε μια πινακιδα και το σωμα μου κοκκαλωσε!Ειχα βρε8ει τυχαια μπροστα απο το εστιατοριο !Grazers Food !
Ηταν του πατερα της Εβιτας [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_eek !τι ερωτας και αυτος...!απο τοτε που με θυμαμαι προσπαθουσα να την "ρι3ω" και παντα βρισκομουν κυνηγημενος απο τον τρελαμενο πατερα της!χαχα!...8α μπω μεσα!Πρεπει να εχει γινει ολοκληρη γυναικα τωρα [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_twisted χιχιχι!ελπιζω να ειναι εδω !
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 5:39

...κανω μερικα δυστακτικα βηματα με σκυφτω κεφαλι και οταν τραβη3α την προσοχη ολων ανυψωσα το κεφαλι μου και φωναξα ΕΒΙΙΙΙΙΙΙΙΙΤ......( ενα τηγανι καρφω8ηκε στη μουρι μου πριν ολοκληρωσω το ονομα της αγαπημενης μου Εβιτας)!...η αισθηση ητανε γνωριμη !Ειχε γινει πολλες φορες παλαιοτερα το ιδιο σκηνικο..!

(ο πατερας της)Μπρχαχα...μπρχαχαχα...για δειτε ποιος επεστρεψε!
ο αγαπουλης ο Sarg...Μπρχαχαχαχα!
- α...α...αουουτς
...βλεπω δεν εχεις χασει την ταχυτητα σου γερο Graze

(ο πατερας της)ποιον ειπες γερο ρε μυξιαρικο ( δευτερο τηγανι εσκασε στη πρησμενη μουρι μου και σωριαστηκα κατω)
- συγ...νωμη...η...

...Ξαφνικα εμφανιστηκε για καλη μου τυχη η Εβιτα και ετρε3ε κατευ8ειαν προς τα επανω μου!Εσκυψε πανω απο το κεφαλι μου να δει αν ειμαι καλα!
Οταν την ειδα το σαγονι μου κρεμασε και τα σαλια μου αρχισαν να κοβουνε βολτες σε ολοκληρο το πατωμα!Ειχε γινει Θεα [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη 837787 !...με πιασανε αμεσως οι καψες μου (ειμαι sexομανης...το παραδεχομαι)και απλωσα το χερι μου να πιασω το υπεροχο στηθος της [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Fresse .....ξαφνικα σκοτεινιασαν ολα..... [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_question
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 5:55

....μετα απο αρκετη ωρα ξυπνησα σε ενα παγκακι,στην κεντρικη πλατεια διπλα στην Εβιτα !Η μουρη μου ειχε γεμισει καρουμπαλα !
Η Εβιτα μου εξιστορισε τι ειχε γινει!...Μολις ειδε ο γερο Graze το χερι μου να πλησιαζει πονηρα την κορη του με ταρα3ε με οτι βρηκε μπροστα του!χαχαχα!τι μπαρμπας και αυτος!Μιλησα για αρκετη ωρα με την Εβιτα!Χασκογελουσαμε με τα παλια αρχικα και αργοτερα της ειπα για καποιες περιπετειες και της εξηγησα τον λογο που επεστρεψα!....Τελικα ειχα νοσταλγισει τη ζωη στο Micqueot !!!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 6:19

...με τη συζητηση περασε και η ωρα!Ζητησα απο την Εβιτα να με συνοδευσει σε καποιο πανδοχειο για να φαω και να 3εκουραστω!Σε ολη τη διαδρομη κοιτουσα το στηθος της ενω αυτη φαινοταν γοητευμενη απο τις περιπετειες που της ειχα εξιστορισει!...μετα απο ενα τεταρτο φτασαμε στο πανδοχειο και εκλεισα δωματιο!Της επιασα τα χερια τρυφερα και της ζητησα να ερθει επανω μαζι μου!!!
Εκεινη με κοιτα3ε δειλα,....κοκκινισε,....εσκυψε το κεφαλι της και μετα......ενα χαστουκι με προσγειωσε απο την χωρα των ονειρων!.....ΤΙ ΓΥΝΑΙΚΑ !!! αφου ξεκολλησα απο την ολη φαση,ανεβηκα στο δωματιο για να ξαπλωσωκαι να σκεφτω τις επομενες κινησεις μου !
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 6:39

...αφου βολευτηκα στο δωματιο,εφαγα λιγο ωμο κρεας και επειτα εκανα ενα μπανιο να χαλαρωσω!Δεν με επιανε ο υπνος !Προσπαθουσα να συγκεντρωθω στο τι 8α κανω στη ζωη μου αλλα δεν μπορουσα.....η μορφη της Εβιτα γυρνουσε στις σκεψεις μου και "ταραζε τα νερα" !Ξαφνικα εκει που ειχα βυ8ιστει στις σκεψεις μου και κοιταζα το ταβανι χτυπησε η πορτα! ....?.... !πονηρευτηκα αμεσως !Ητανε αργα!περασμενα μεσανυχτα!Ποιος αλος 8α μπορουσε να ειναι εκτος απο εκεινη?Βγαζω γρηγορα το μπουρνουζι που φορουσα και ανοιγω την πορτα κλεινοντας τα ματια και σουφρωνοντας τα χειλη για να μου δωσει η αγαπημενη μου ενα φιλι !Αφου εχει ανοι3ει η πορτα στα μισα,ξαφνικα ενα τηγανι σκαει στη μαπα μου και εγω ισοπεδωνομαι,ενω παραλληλα ακουω τη φωνη του γερο Graze να λεει......αν 3ανασκεφτεις πως μπορεις να βαλεις χερι στην κορη μου 8α αφαιρεσω το δερμα σου και 8α φτια3ω λουκανικα!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 7:11

...μετα απο αυτα τα λογια εφυγε ο γερο ξεκουτης!εγω στο μεταξυ εχω αρχισει να νιωθω σαν τηγανιτη μπριζολα !Αυτος ο τυπος με αιφνιδιαζει συνεχως!ουφ......η σημερινη μερα ηταν πολυ κουραστικη!Καλυτερα να 3απλωσω ως που να με παρει ο υπνος................

.......λιγα λεπτα αργοτερα η πορτα 3αναχτυπα!πεταγομαι απο τον υπνο και καλυπτω το προσωπο μου ασυναισθητα!Νομιζα 8α φαω παλι τηγανια...ουφ!Αυτη τη φορα πριν ανοι3ω μετατρεπω το κεφαλι μου σε κεφαλι μινοταυρου (λογου της ιδιοτητας του φρουτου μου)και βαζω τα κερατα μπροστα!Ανοιγω με φορα την πορτα και αμεσως μια τσιριδα τρυπαει τα αυτια μου!...Αυτη τη φορα ηταν η Εβιτα!Ειχε ερ8ει κρυφα!Αμεσως πηρα τη φυσιολογικη μου μορφη και την αφησα να μπει μεσα!...μου εξηγησε πως αναγκαστηκε να πει στον πατερα της τι της ειχα πει νωριτερα ετσι ωστε να σιγουρευτει οτι η κορη του δεν ετρεφε αισθηματα για εμενα!Επειτα εβγαλε το φορεμα της Embarassed ......(η μυτη μου ΜΑΤΩΣΕ).....και με πετα3ε στο κρεβατι!Ακολου8ησε μια βραδια γεματη πα8ος !!! Cool
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 7:25

....το πρωι οταν ανοιξα τα ματια μου η Εβιτα ειχε φυγει...οπως το περιμενα!Εχω ηρεμησει αρκετα μετα απο το υπεροχο βραδι που μου χαρισε!Λογο του φρουτου μου,οι ορμονες μου ειναι σε πολυ υψηλα επιπεδα,γιαυτο το λογο και μονο που μυριζομαι την γυναικεια παρουσια αναστατωνομαι!Τωρα θα ειμαι ποιο ηρεμος και ποιο συγκεντρωμενος για καποιες μερες!
8α πρεπει να εκμεταλευτω αυτη τη κατασταση και να σκεφτω τις επομενες μου κινησεις!8α πρεπει συντομα να φυγω και παλι για να συνεχισω το τα3ιδι μου και να εκπληρωσω την επι8υμια μου να ανεβασω το bounty μου και να ε3οντωσω ολους τους shichibukai !!!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 16:46

...με τοση σκεψη πεινασα!Λεω να κανω καμια βολτα προς το λιμανι!Ολο και κατι θα βρω αν φαω!.......
Ντυνομαι,κατεβαινω και βγαινω απο το πανδοχειο!Η μερα ειναι υπεροχη!Ηλιος και ζεστο αερακι!Ο τελειος συνδυασμος!Στο δρομο μου για το λιμανι προσεξα οτι καποιοι περαστικη με κοιτουσαν και χαζογελουσαν.........!Πι8ανοτατα 8α με 8υμουνται απο εχ8ες που ετρεχα στην περιοχη φωναζοντας Ελιζα χαχα!Δε βαριεσαι?με αυτο το τροπο θα γινω και δημοφιλης στους ντοπιους χαχαχα!Καποια στιγμη μυρισα κατι υπεροχο και αμεσως αρχισαν να τρεχουν τα σαλια μου!Ακολου8ησα την μυρωδια και εφτασα σε εναν αυτοσχεδιο παγκο διπλα απο το λιμανι!Πισω απο τον παγκο ηταν ενας χαμογελαστος τυπακος με στειο μουστακι,ο οποιος με φωνα3ε αμεσως για να δοκιμασω τα καλουδια του!Εφτιαχνε ενα παραδοσιακο φαι βασιζμενο σε κρεας απο ψαρικα και διαφορα μπαχαρικα!Δοκιμασα αμεσως!!!ΦΟΒΕΡΟΟΟΟΟΟ!Θα κατσω εδω και θα φαω ως που να σκασω χαχαχαχαχα!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 16:54

...ενω ετρωγα γεμιζοντας το μινοταυρισιο στομαχι μου,ακουσα καποιον να φωναζει απο μακρυα sargooon....SARGOOOOOOON !Γυρισα αμεσως και ειδα εναν απο τους "πρωιν" nakama μου!Ετρεχε σαν δαιμονισμενος προς το μερος μου!Αρχικα νομιζα πως ερχοταν με κακο σκοπο!Γιαυτο και ημουν σε εγρηγορση!Οταν πλησιασε αρκετα ομως,επεσε στα γονατα δακρισμενος και μου ζητησε συγνωμη!Εγω τον σηκωσα να σταθει ορθιος και τον ρωτησα τον λογο για τον οποιο ειχε ερθει στο Micqueot να με βρει!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 17:19

Πηρε μερικες ανασες και αρχισε να μου εξιστορει το τι ειχε συμβει!
Μου ειπε πως το επομενο βραδυ,αφου εφυγα απο το πλοιο εγινε αλλη μια δολοφονια!
Ο δολοφονος τελικα ηταν ο ιδιος ο καπετανιος!Αυτη τη φορα η δολοφονια εγινε φανερα και ετσι τον ξεσκεπασανε!Το περιεργο ηταν ομως το οτι αφου σκοτωσε τον Fuzz (πειρατη του πληρωματος) λιποθημησε!Μετα απο ερευνα ο γιατρος του πλοιου ανακαλειψε πως ο καπετανιος βρισκοταν υπο την επιρρεια παραισθησιογωνων ουσιων,που πι8ανοτατα καποιος του εριχνε στο σακε το βραδυ...


Last edited by e.re.seis on Tue 13 Apr 2010 - 17:31; edited 1 time in total
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 17:31

Μεσα σε ολη αυτη την αναστατωση κανενας δεν προσεξε οτι ενας νεοσυλλεκτος πειρατης του πληρωματος ο Rouf ελειπε!Οταν το παρατηρησαν ηταν πολυ αργα! Ο Rouf ειχε ηδη φυγει με μια βαρκα και με μεγαλο μερος του θησαυρου του πλοιου!Με τον καπετανιο λιπο8ημο,οποιαδηποτε κινηση 8α ηταν εσφαλμενη!

Αμεσως ολοι καταλαβαμε ποσο αδικα σου ειχαμε φερθει!Ετσι μολις ξημερωσε ξεκινησα να ερθω στο Micqueot για να σε βρω και να σου ζητησω συγνωμη εκμερους ολων των nakama !Δεν επρεπε να σε αμφισβητισουμε ποτε!Συγχωρεσε μας........
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 17:45

....απο μερους μου επικρατει θλιψη,σιωπη και οργη!

ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛHΣΤΕ NAKAMAΑΑΑΑ !!!!!!!
......Θυσιασα απειρες φορες τη ζωη μου για να σωσω τον καθενα απο εσας!Ξαγρυπνουσα επισκευαζοντας το πλοιο παρεα με τον Glass καθε φορα που τελειωνε καποια μαχη!Απεδειξα πολλες φορες την πιστη μου στον καπετανιο αλλα και την αξια μου ως nakama!....εσεις ομως....εσεις με κατηγορησατε για το φονο του Glass χωρις να διστασετε ουτε μια στιγμη!
Αγαπουσα τον Glass σαν να ηταν ο μικρος μου αδερφος....πως τολμησατε και μονο να σκεφτητε ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΑ ΕΓΩΩΩΩΩ !!!!


.....Φυγε απο μπροστα μου πριν κανω κατι που ισως μετανιωσω......
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 17:54

-- εχεις δικιο Sarg........δεν ειμαστε αξιοι nakama...
Μη μας στερεις ομως την ευκαιρια να επανορθωσουμε για το λα8ος μας!Συγχωρεσε μας!!!
...σε παρακαλω...γυρνα στο πληρωμα!



Δεν υπαρχει γυρισμος στο δρομο που διαλεξατε!Απο εδω και περα ειστε ενα τιποτα για εμενα!
Αν ποτε βρεθητε στον δρομο μου δεν θα διστασω να σας σκοτωσω ολους!Αυτο να το θυμασαι παντα!Δεν ειμαστε πλεον nakama!Φυγε απο εδω...δεν εισαι ευπροσδεκτος!



...γυρισε την πλατη του και με σκυφτο κεφαλι απομακρυνθηκε...
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 18:14

...επιτελους ενιωσα πως η μοιρα με δικαιωσε!Δεν η8ελα ενα εγκλημα που δεν διεπραξα να αμαυρωνει το παρελθον μου!Μπορει να εχασα τα αδερφια μου αλλα τουλαχιστον ξανακερδισα την τιμη και την υποληψη μου σαν αντρας!Απο εδω και περα συνεχιζω μονος μου την πορεια μου,χωρις να δειχνω εμπιστοσυνη σε κανενα!..........
.....μετα απο αυτο το σκηνικο καλο 8α ηταν να παω προς το πανδοχειο και να ηρεμησω λιγακι γιατι ο θυμος μου δεν εχει φυγει ακομα!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 18:25

Στο δρομο για την επιστροφη ακουσα φωνες απο μια Tavern!Καποιοι λογομαχουσαν!Πλησιασα και μπηκα μεσα με τσαμπουκα!Εψαχνα ευκαιρια να 3εθυμανω!χιχι
Η λογομαχια εξελιχθηκε σε καυγα και ξαφνικα αρχισαν να σκανε απο εδω και απο εκει μπουκαλια με σακε και καρεκλες!Ο ιδιοκτητης του μαγαζιου τους παρακαλουσε να σταματησουν!
Τοτε ηταν που αλλαξα τη μορφη των χεριων μου με τη δυναμη του φρουτου μου και αρχισα και εγω να κοπαναω οποιον εβρισκα μπροστα μου ωσπου τους αποδεκατησα!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 19:56

...νιωθω ηδη πολυ καλυτερα...αν και το μαγαζι ειναι σε μαυρο χαλι ....χαχαχα!Βλεπω σε καποια φαση το κεφαλι του ιδιοκτητη να ξεπροβαλει πισω απο το μπαρ δυστακτικα και να κοιτα γυρο του μην του ερ8ει καμια 3αναστρωφη!

Εισαι τυχερος που ηρθα πανω στην ωρα!Αλιως αυτοι οι τυποι 8α γκρεμιζαν τα παντα!

--σε ευχαριστω ξενε!Δυστηχως δεν μπορω να σου δωσω κατι ως ανταμοιβη για οτι εκανες!8α πρεπει να επισκευασω το καταστημα με οσα εχω!Η πραξη σου ομως 8α μα8ευτει σε ολο το Micqueot και εισαι ευπροσδεκτος να ερχεσαι και να πινεις οτι 8ελεις οποτε 8ελεις στο μαγαζι μου!...Απο οτι καταλαβα εισαι χρηστης φρουτου του διαβολου και κατα πασα πι8ανοτητα πειρατης......οπως και να εχει με εσωσες απο τα χειροτερα !Αυτο και μονο αρκει!...Αληθεια ποιο ειναι το ονομα σου ξενε...?

Το ονομα μου ειναι Sargon the fourth( IV ) και εχεις δικιο...ειμαι πειρατης!

--Εγω ειμαι ο Nagee !Σε ευχαριστω και παλι Sargon !Για οτιδηποτε χρειαστεις και μπορω να βοη8ησω ευχαριστως να το κανω...

θα το εχω υποψην μου Nagee!Καλο κουραγιο με το μαγαζι..........
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 18:53

γυρισα στο πανδοχειο γεματος θεληση για μια νεα αρχη!Ειχα αρκετα Μπελι για να μπορεσω να φυγω απο το νησι και να επιβιωσω μονος λιγο καιρο!....χμμμμμμ....8α πρεπει να αγορασω μια βαρκα.....αυτο βεβαια θα με βοηθησει στο να παω στο διπλανο νησι και οχι παραπερα! .......Ισως θα ειναι καλυτερα αν παρω κατι μεγαλυτερο!Ελπιζω να βρω κατι φ8ηνο και ας μην ειναι αξιολογο!Το αναβαθμιζω εγω στην πορεια!Ισως 8α ηταν καλυτερα να επισκεφθω τον Nagee μηπως εχει κατι καλο να μου προτεινει !!!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 19:14

Περα απο το 8εμα του καραβιου δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι πιο σημαντικο!.....αν μου τελειωσουνε τα τροφιμα 8α αρχισω να καιω λιπος (με τη δυναμη του φρουτου μου μπορω να καιω λιπος απο τη zoan μορφη μου και να κανω heal η απλα να συντηρω τον εαυτο μου) για να επιβιωσω!Αυτο και μονο 8α με κρατησει στη ζωη περιπου 1 μηνα!Οποτε δεν εχω τιποτα για να ανησυχω!Φτανει να βρω το καταλληλο καραβι και αφου φτασω στο Lyneel βλεπουμε...
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 19:30

...εφαγα οσο περισσοτερο μπορουσα και κοιμηθηκα ολο τα βραδυ σαν βοδι........βασικα βοδι ειμαι!Το πρωι σηκωθηκα και υστερα απο ενα ψαλιδισμα στα μουσια μου 3εκινησα για την Tavern του Nagee !...Αυτη τη φορα οι περαστικοι στο δρομο μου χαμογελουσαν φιλικα και οι κυριες με κοιτουσαν με θαυμασμο!...χαχα τελικα ο Nagee το ειπε και το εκανε!Διεδωσε το χθεσινο συμβαν και τωρα μοιαζω ηρωας του Micqueot !!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ...
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 19:38

....εφτασα !Επικρατει ενας ψιλοπανικος !Μαστόρια μαζι με τον Nagee επισκευαζουν την Tavern!Εργαλεια και μεγαλες σανιδες όπου και αν κοιταξω!Μπηκα λιγο απροσεκτα μεσα και με χτυπησε ενας μαστορας με μια σανιδα που κρατουσε......!πφφφφ....δε βαριεσαι εχω συνηθισει πλεον!...πλησιαζω τον Nagee και του ζητω να παμε καπου πιο ησυχα γιατι θελω τη βοηθεια του !
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 19:53

Αφου βγηκαμε εξω....

Ζηταω συγνωμη που σε αποσπω απο τις δουλειες σου,αλλα σκεφτομαι μεσα στις 2 επομενες μερες να φυγω απο το νησι και θα ηθελα την βοηθεια σου!

(Nagee)...μην ανησυχεις για τιποτα Sarg!πες μου...πως ακριβως μπορω να σε βοηθησω?

Θελω να ναυλωσω ενα καραβι!Ειμαι σιγουρος πως τοσα χρονια διπλα στο λιμανι 8α 3ερεις κατι παραπανω!

(Nagee)...Nαχαχαχα....φυσικα και ξερω!8α σε στειλω στην αδερφη μου τη Magee!
Ειναι το πρωτο ναυπηγειο που 8α βρεις μετα την αποθηκη ξυλειας!θα την ηδοποιησω με το den den mushi οτι στελνω ενα φιλο!

Σε ευχαριστω παρα πολυ Nagee Sama !Σου ειμαι υποχρεως!

(Nagee)...Σιγα το πραγμα!Τωρα ειμαστε πατσι!Καλο ταξιδι να εχεις και αν ο δρομος σε φερει παλι πισω στο Micqueot περνα να με δεις!

Αυτο εννοειτε !Ευχαριστω και παλι!Καλη συνεχεια με το μαγαζι....
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 19:59

...Ξεκινησα αμεσως με γοργο βημα προς την μεγαλη αποθηκη ξυλειας!Φαινοταν απο μακρυα και ετσι δεν δυσκολευτηκα να την βρω!.....αυτη τη στιγμη ειμαι διπλα απο το ναυπηγειο της Magee!....χμμμ...το περιμενα μεγαλυτερο και σε καλυτερη κατασταση!Δεν πειραζει τουλαχιστον ειναι αδερφια με τον Nagee οποτε οτι βρω θα το παρω σε καλυτερη τιμη!Βεβαια το θεμα εδω ειναι το αν θα βρω κατι που να επιπλεει ακομα!...κατι μου λεει πως θα δυσκολευτω...χαχαχαχαχα!!!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitimeWed 14 Apr 2010 - 20:12

Μπαινοντας μεσα απο την κεντρικη εισοδο,βλεπω δυο ευσωμους τυπους και μια πανεμορφη κοπελα να τραγουδανε και να πινουν μες'την τρελη χαρα!...τους κοιτουσα για λιγη ωρα περιμενοντας να σταματησουν αλλα αυτοι ουτε που μου εδιναν σημασια!...πλησιασα και εγω λοιπον και αρχισα να χορευω και να τραγουδαω μαζι τους!..Και ενω περνουσαμε μια χαρα ανοιγει με δυναμη μια πορτα και πεταγεται εξω ενας αντρας!Εμεις σταματησαμε το "γλεντι" και μας κοπηκε η χαρα!
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη   [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη]The Armagedon Begins! A Flaming man's past! Η Αρχη...
» Sargon Four (IV)
» [Δεκτή]Sargon Four (IV)
» Sargon IV Skills
» [Ανοιχτή] ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: North Blue Sea :: Micqueot-
Jump to: