One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)

Go down 
AuthorMessage
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSat 1 May 2010 - 15:23

Φευγωντας απο το Loguetown,ημουν πλεον ετοιμος να μπω στην Grand Line.Ο ενθουσιασμος μου ηταν πλεον τεραστιος.Μεχρι τωρα ειχα κινηθει οσο το δυνατον πιο σιωπηλα,προσπαθωντας να μην προκαλω το χαος ,αλλα σπανια το καταφερνα αυτο.
-Ace,συγνωμη που σε απογοητευω αλλα ο λογος που δεν μπηκαμε στην Grand Line με τον Αrlong,ηταν γιατι δεν ειχαμε Log Pose.Δεν μπορεις να περασεις το Reverse Mountain χωρις Log Pose.
-Τοτε τι θα κανουμε ,Nami.Που θα βρουμε ?
-Εχω ακουσει,οτι στην Ilusia υπαρχουν ανθρωποι που πουλανε.
-Ωραια,τοτε εκει ειναι ο επομενος σταθμος μας,και ο τελευταιος ,ελπιζω πριν την Grand Line.


Last edited by Portgas D. Ace on Sun 2 May 2010 - 7:45; edited 1 time in total
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 3:35

Ειχα κουραστει απο την αναζητηση ενος Log Pose,αλλα ημουν αποφασισμενος.Ημουν αποφασισμενος να κανω ολοκληρο τον κοσμο να αναγνωρισει την υπαρξη μου.
-Nami,εισαι σιγουρη οτι θα βρουμε εδω αυτο που ψαχνουμε?
-Δεν ξερω Ace.Δεν ειμαι απολυτως σιγουρη αλλα νομιζω οτι εδω θα βρουμε να αγορασουμε ενα Log Pose.
-Μακαρι.Εχω κουραστει απο αυτην την αναζητηση.Σε λιγο δεν θα μπορω να ελεγχω τον εαυτο μου,αν δεν βρουμε και εδω Log Pose.
Tα λογια μου ηταν αληθινα.Δεν ηξερα τι θα γινοταν αν δεν εβρισκα και δω αυτο που ψαχνω.Θα εφτανα στα ακρα προκειμενου να με αναγνωρισει ολος ο κοσμος
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 3:43

Πλησιαζαμε στο νησι,Ilusia,μετα απο αρκετες μερες στην θαλασσα.Αρχισε να φαινεται στον οριζοντα ενα νησι.
-Αυτο ειναι ,Nami?
-Nαι,συμφωνα με τους υπολογισμους μου,αυτο ειναι.
Εκεινη την ωρα,θυμηθηκα τα γεγονοτα στο Loguetown.Ο Smoker ειχε πολλες προοπτικες να γινει μια σοβαρη απειλη στο μελλον.Ισως να εφτανε και να γινει Admiral.Αλλα αλλο ενα θεμα που με προβληματιζε ηταν οι δυναμεις της Nami.
-Nami,τι ειδους επιθεσεις χρησιμοποιησες απο την βεργα σου εναντιον των Ναυτικων και εκεινης της κοπελας?Eχεις φαει φρουτο?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 3:53

Αφου παρεμεινε για λιγο σιωπηλη,και φανηκε προβληματισμενη,ξαναρωτησα.
-Γιατι μου εκρυψες αυτες τις ικανοτητες σου?
-Δεν ξερω ,Ace.Δεν υπηρχε λογος που δεν σου ειπα γι'αυτο.Απλα δεν ετυχε ισως.
-Τι ειδους ικανοτητα ειναι αυτη?
-Η βεργα μου,λεγεται Clima Tact.Μπορει να δημιουργει καιρικα φαινομενα,οχι μεγαλης εκτασης αλλα ειναι αρκετο για μαχες.Αυτος που ειδες,ηταν το ThunderLance Tempo,η πιο δυνατη τεχνικη μου.
-Μαλιστα.Αρα δεν εχεις φρουτο,αλλα αυτες οι δυναμεις προερχονται απο το Clima Tact,ε?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 3:54

Αφου παρεμεινε για λιγο σιωπηλη,και φανηκε προβληματισμενη,ξαναρωτησα.
-Γιατι μου εκρυψες αυτες τις ικανοτητες σου?
-Δεν ξερω ,Ace.Δεν υπηρχε λογος που δεν σου ειπα γι'αυτο.Απλα δεν ετυχε ισως.
-Τι ειδους ικανοτητα ειναι αυτη?
-Η βεργα μου,λεγεται Clima Tact.Μπορει να δημιουργει καιρικα φαινομενα,οχι μεγαλης εκτασης αλλα ειναι αρκετο για μαχες.Αυτος που ειδες,ηταν το ThunderLance Tempo,η πιο δυνατη τεχνικη μου.
-Μαλιστα.Αρα δεν εχεις φρουτο,αλλα αυτες οι δυναμεις προερχονται απο το Clima Tact,ε?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 4:02

-Ναι,ετσι ειναι,Ace.
-Μου κρυβεις τιποτα αλλο εκτος απο αυτες τις δυναμεις σου,Nami?
-Τι ειδους ερωτηση ειναι αυτη?Αμφιβαλλεις για μενα?
-Δεν ξερω ,Nami.Με προβληματιζει οτι δεν μου ειπες απο την αρχη για τις δυναμεις σου,και αν δεν σε ρωτουσα,δεν νομιζω να μου ελεγες.Ετσι δεν ειναι?
-Δεν ειναι τοσο σημαντικο ,Ace.Γι'αυτο δεν σου ειπα τιποτα.
-Ειναι σημαντικο να μου κρυβεις πραγματα,Nami.
Με ειχε προβληματισει οτι μου ειχε κρυψει κατι τοσο σημαντικο για τον εαυτο της,αλλα δεν συνεχισα την συζητηση για να μην καταληξει σε καυγα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 6:46

Τελικα,επειτα απο λιγες ακομα ωρες στην θαλασσα,φτασαμε στο νησι Ilusia.Ειχα ακουσει οτι ο βασιλιας του βασιλειου του νησιου λεγοταν Thalassa Lucas.Δεν ηξερα περισσοτερα για τον βασιλια,περα απο το ονομα του.Επισης ειχα ακουσει φημες οτι ηταν ενα απο τα πλουσιοτερα νησια στο στο West Blue.
-Nami,ας δεσουμε την βαρκα και παμε να βρουμε αμεσως καποιον να πουλαει Log Pose.
-Eνταξει ,Ace.Εχεις δικιο,δεν εχουμε χρονο για χασιμο αλλωστε.Εχουμε σπαταλησει πολυ χρονο ψαχνοντας για Log Pose.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 6:50

Kατεβηκαμε απο την βαρκα και αφου την εδεσα αρχισαμε να ανηφοριζουμε απο το λιμανι προς την πολη,η οποια βρισκοταν αρκετα μετρα ψηλοτερα απο το επιπεδο της θαλασσας.Κατι ομως δεν μου φαινοταν σωστο.Δεν υπηρχε σχεδον καθολου κοσμος στους δρομους και οσοι ηταν εξω φαινοταν πολυ τρομαγμενοι και πανικοβλημενοι.
-Ace,δεν σου φαινονται περιεργα τα πραγματα εδω?
-Αυτο σκεφτομουν ,Nami.Πολυ περιεργα θα ελεγα.
Συνεχισαμε να ανηφοριζουμε ωσπου φτασαμε στο παλατι.Οι πυλες ηταν σπασμενες.
-Κατι συνεβη,ειπα στην Nami.Παμε να δουμε.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 6:55

Μπηκαμε μεσα στην αυλη του βασιλικου παλατιου.Πολυς κοσμος ηταν μαζεμενος εξω απο την εσωτερικη πυλη.Οι περισσοτεροι εδειχναν τρομοκρατημενοι.Επιασα εναν απο αυτους για να μαθω τι συμβαινει.
-Τι εγινε?ειπα με αγριο τονο.Γιατι ειναι ολοι μαζεμενοι εδω?
-Ο Βασιλιας.
-Τι ο βασιλιας?
-Απειλουν να το σκοτωσουν αν δεν παραδοθει το βασιλειο.
-Ποιος?Ποιος απειλει το βασιλειο σας?
-Ο Don Quixote Donflamingo.Eνας απο τους Shichibukai.
Τι κανει ενας Shichibukai εδω?Και γιατι απειλει το βασιλειο που συνεργαζεται με την Κυβερνηση?Με αυτον τον τροπο ρισκαρε να χασει την θεση του.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 6:59

Πηρα την Nami απο το χερι και προχωρησα μεσα απο το πληθος.Τελικα καταφερα να μπω μεσα στο παλατι,αφου δεν υπηρχαν φρουροι ζωντανοι.Ηταν ολοι τους νεκροι.
-Οι φρουροι αλληλοσκοτωθηκαν!!!φωναξε ενας ηλικιωμενος αντρας.
-Μα πως??Αυτος το εκανε?Ειναι δαιμονας!!Βοηθεια!!ηταν μερικα απο τα λογια που ακουγα απο το πανικοβλητο πληθος.
Συνεχισα να προχωραω και περασα μπροστα στο πληθος.Τοτε ειδα δυο φρουρους να μαχονται μεταξυ τους και τον βασιλια να καθεται ακινητος στην μεση.
-Fufufufuffufufufu.....Εχει πολυ πλακα να βλεπεις μια τετοια παρασταση.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:05

Στην ακρη,λιγα μετρα μακρια απο τον βασιλια και τους φρουρους που μονομαχουσαν καθοταν ενας αντρας ντυμενος με φανταχτερα χρωματα και φορουσε μια καπα που θυμιζε φλαμινγκο.
Αυτος ηταν σιγουρα ο DonFlamingo,αυτος που προκαλουσε ολο αυτο το χαος.Αλλα με ποιο τροπο?Πως εκανε τους φρουρους να μονομαχουν μεταξυ τους και κρατουσε τον βασιλια ακινητο?
-Nami,μεινε εδω.
-Που πας Ace?
-Παω να βοηθησω τον βασιλια.
-Kαι θα τα βαλεις με εναν Shichibukai?
-Ναι,γιατι οχι?Το εχω ξανακανει και επεζησα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:10

Προχωρησα με γρηγορα βηματα και ανεβηκα τα σκαλια.Ο ενας φρουρος ηταν ετοιμος να χτυπησει με το σπαθι του στον λαιμο τον αλλο,ο οποιος ειχε γονατισει απο την μαχη.
-Fufufufufufufufu...Εχουμε νικητη απο οτι βλεπω.Αλλα ειναι μαχη μεχρι θανατου,οποτε αποτελειωσε τον.
-Oχι!!Boηθεια!!φωναξε ο φρουρος που ηταν ετοιμος να σκοτωσει τον αλλο.
Ενω κατεβαζε το σπαθι στον λαιμο του ηττημενου ετρεξα και επιασα το χερι του λιγα εκατοστα πριν τον λαιμο του αλλου φρουρου.
-Η παρασταση τελειωσε,Donflamingo.
-Fufufufufufufufu...Kαι ποιος εισαι εσυ?
-Portgas D. Ace.Καλυτερα να φυγεις,αν δεν θες να πεθανεις.
-Fufufufufufufu...Εισαι ο rookie που ακουσα απο το East Blue,την πιο αδυναμη θαλασσα.Εχεις κοτσια να τα βαζεις μαζι μου
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:14

-Σταματα αυτο που κανεις,αμεσως,προσταξα τον Shichibukai.
-Ενταξει,δεν ειναι αναγκη να θυμωνεις.
Τοτε σταματησε να εχει αυτην την περιεργη σταση που ειχαν τα χερια του οταν μονομαχουσαν οι φρουροι και ηταν ακινητος ο βασιλιας.
-Αξιζει να πεθανεις για κατι που δεν σε αφορα μικρε?ειπε ο Shichibukai.
-Δεν προκειται να πεθανω.Για σενα να ανησυχεις,Donflamingo.
-Οτι πεις.
Εκανε ενα αλμα και με χτυπησε με κλωτσια στο στηθος.Πεταχτηκα αρκετα μετρα πισω.Μα πως με χτυπησε?Φρουτο?Ή μηπως Haki?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:18

Hiken
Εριξα την επιθεση μου,αμεσως μολις επεσα για να τον αιφνιδιασω,αλλα η ταχυτητα του ηταν πολυ μεγαλη και απεφυγε την φλογα μου.
-Φρουτο του διαβολου ,ε?Ειχα ακουσει οτι εχεις Logia Type,Portgas D. Ace.
-Πως με χτυπησες ομως?
-Haki?Εχεις ακουσει για αυτο?
-Φυσικα.
Εκεινη την στιγμη μου επιτεθηκαν οι φρουροι,κινουμενοι απο τον Donflamingo.Αναγκαστηκα να τους χτυπησω αρκετα δυνατα για να πεσουν αναισθητοι στο πατωμα.
Shinka :Shiranui
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:22

Πεταξα πρωτα μια φλογισμενη λογχη και αφου εκανε την κινηση να την αποφυγει,πεταξα αμεσως και την δευτερη,πετυχαινοντας τον στο ποδι εξ επαφης,σχιζοντας το παντελονι του και ανοιγωντας μια αρκετα μεγαλη πληγη.
-Πολυ καλα.Φαινεται οτι πολεμας ανταξια της φημης και του bounty σου,rookie.
Παρολο που χτυπηθηκε δεν φανηκε να ενοχλειται ιδιαιτερα και ηταν σαν να μην τον χτυπησα ποτε.
-Κρατα τις φιλοφρονησεις σου ,Donflamingo.
Πριν καλα καλα προλαβω να τελειωσω τα λογια μου,εκανε μια κινηση και ενα αορατο νημα με εκοψε στο ποδι.Τι ηταν αυτο?Φρουτο του Διαβολου?
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:26

-Τι ειδους δυναμη ειναι αυτη Donflamingo?
-Πρεπει να με νικησεις για να το μαθεις αυτο.
-Γιατι επιτιθεσαι στο βασιλειο και ρισκαρεις την θεση σου?
-Γιατι αλλο?Για το κερδος.Ειναι ενα απο τα πιο πλουσια νησια ,περα απο την Μεγαλη Γραμμη.Γιατι να μην επεκτεινω τις επιχειρησεις μου και εδω?
Hibashira
Με ενα πολυ μεγαλο αλμα,απεφυγε τις φλογες μου και εκανε την ιδια κινηση με πριν.Αλλα ενστικτωδως,απεφυγα αυτην την κινηση χωρις να με κοψει.Εκανε αλλο ενα αλμα και πηδηξε προς το μερος μου.
Higan
Οι φλογισμενες σφαιρες μου,το εκαναν να σταματησει την επιθεση του και τον πετυχαν στο στηθος.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:31

-Fufufufufufu...Με πετυχες για τα καλα αυτην τη φορα,ειπε,πιανοντας τα εγκαυματα που του ειχα προκαλεσει.
Αυτη τη φορα επιχειρησε την ιδια κινηση αλλα και με τα δυο χερια,και αφου απεφυγα την πρωτη η δευτερη με εκοψε στον ωμο του δεξιου χεριου μου.Ενα αυλακι με αιμα αρχισε να τρεχει απο βαθυ κοψιμο που προκαλεσε.
-Και συ το ιδιο.Με πετυχες αρκετα αυτη τη φορα.
-Fufufufufu...Χαιρομαι,ας τελειωσουμε ομως την μαχη.
Ετρεξε και πηδηξε προς το μερος μου με την κλωτσια του υψωμενη προς το μερος μου.Εγω εκανα φωτια και τις δυο γροθιες μου και ετρεξα προς το μερος του.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:36

Επεσα κατω,συρθηκα αρκετα μετρα πριν σκασω στον τοιχο για να σταματησω.Εχασα?Θα με αποτελειωσει τωρα?Ηταν μερικες απο τις σκεψεις μου.Αν εχανα εδω και πεθαινα,δεν θα μαθαινα ποτε την αληθεια,δεν θα εμπαινα στην Grand Line.Εβαλα ολο μου το κουραγιο και ανοιξα τα ματια,επειτα σηκωθηκα και πατησα στα ποδια μου ,με δυσκολια.
-Fufufufufufu....Αυτη τη φορα με χτυπησες πολυ.
Ηταν ο Donflamingo,στην ιδια περιπου κατασταση με μενα ,στον απεναντι τοιχο.
-Και εσυ τα καταφερες καλα.
Δεν ημουν σε θεση να συνεχισω για πολυ.Το χτυπημα του ηταν πολυ δυνατο.Μου εκοψε την ανασα για λιγα δευτερολεπτα.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:39

-Fufufufufufu....Απο οτι βλεπω,δεν εισαι σε θεση να συνεχισεις για πολυ,Portgas D. Ace.
-Θα μπορουσα να πω το ιδιο και για σενα,Donflamingo.
-Οντως,εχεις δικιο,ειμαι περιπου στην ιδια κατασταση αλλα μπορω να πολεμησω.Ομως δεν εχω πια διαθεση.
-Τι εννοεις?
-Η μαχη τελειωνει εδω.Ας συναντηθουμε ξανα στην Μεγαλη Γραμμη ή στον Νεο Κοσμο.Εκει θα τελειωσουμε την μαχη μας.Αν καταφερεις να φτασεις εκει.Fufufufufufufu...Αντιο.
Αφου ειπα αυτα τα λογια εξαφανιστηκε απο το παραθυρο.
Back to top Go down
Portgas D. Ace
Supernova
Supernova
Portgas D. Ace


Posts : 596

[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitimeSun 2 May 2010 - 7:44

-Ζητω,ζητω,ζητω!!!Εσωσε τον βασιλια!!
Το πληθος ζητωκραυγαζε και με επευφημουσε,επειδη απωθησα τον Donflamingo.
-Moυ εσωσες την ζωη,οπως και το βασιλειο μου.Πως μπορω να σε ξεπληρωσω?
Ηταν ο βασιλιας,Thalassa Lucas.Φαινοταν χαρουμενος αλλα και εξαντλημενος.
-Ψαχνω ενα Log Pose.Μπορειτε να με βοηθησετε ,ειπα.
-Ναι,οτι θες ,Portgas D. Ace.Σου χρωσταω την ζωη μου.
Τοτε διεταξε τους φρουρους του να πανε στο δωματιο του και να φερουν το Log Pose του.Μου το εδωσε και αφου με ευχαριστησε,ειπε στο πληθος οτι πλεον ημουν ηρωας για το νησι.
-Nami,παμε.Εχουμε αυτο που ψαχναμε.Στην Grand Line!!!
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)   [Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2) Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμενη]To The Grand Line(Part 2)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμενη]Εntering The Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]Τhe Grand Line
» [Oλοκληρωμενη]To The Grand Line
» (Ανοιχτη)Further To The Grand Line
» Grand Line - Local Island Shop - Little Garden

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: West Blue Sea :: Ilusia-
Jump to: