One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 20:46

-βλεπω με καταλαβες. χαιρομαι που σε βλεπω φιλε μου.
-μα γιατι? τι σου εκανα? τι θες? ειπε απεγνωσμενα ο dorian.
-δεν μαρεσει ο τροπος που συμπεριφερεσαι. δεν θυμιζεις σε τιποτα τον φιλοτιμο και καλο φιλο μου. οποτε επελεξα να απαλλαξω τον κοσμο απο τον δικτατορα και να επαναφερω την αναμνηση του παιδικου μου φιλου.
-andy....ποσα λιγα ξερεις... δεν ειναι ολα τοσο απλα...
-το ιδιο μου πε και η ashley οταν της ειπα να σε χωρισει. δεν ντρεπεσαι αθλιε μπασταρδε να σηκωνεις χερι σε αυτη τη κοπελα? δεν σεβεσαι τιποτα πια?
-θα σου πω οσα ξερω και μετα πραξε οπως νομιζεις. ειπε και εκατσε κατω στο χορταρι.
ο andy τον κοιταζε επιφυλακτικα.
-τοτε μιλα...
Back to top Go down
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 21:05

-οπως ξερεις ζουσα με τους γονεις μου. δουλευα πολυ με τον πατερα μου σε σημειο να χανω καμια φορα το σχολειο. περναγαν τα χρονια και οι δικοι μου μου το εφερναν σιγα σιγα το μαντατο οτι ειμαι υιοθετημενος. μεχρι που εγινα 16. τοτε μου ειπαν οτι θα επρεπε να ερθω εδω οταν γινω 19 για να αναλαβω καθηκοντα. εμαθα τοτε οτι ημουν γιος του βασιλια και επειδη δεν με ηθελε με πεταξε στην ilusia. αρχικα δνε με πειραξε τιποτα. αλλα μετα οταν ηρθα εδω χωρις ην θεληση μου και εφαγα πολυ κραξιμο αποφασισα να αλλαξω. στην ashley το αποκαλυψα καπου στα 18 μου αλλα της ειχα πει οτι δεν χρειαζοταν να ερθει. μετα ομως δεν μπορουσα ηθελα να εχω καποιον παρεα. και ετσι εβαλα καποιους δικους μου να πανε να την παρουν. και γενικα αλλαξα αμεσως μετα απο οταν ηρθα. αλλα τωρα εισαι εδω. μπορουμε να κανουμε τοσα μαζι. με την δυναμη σου,θα τους νικησουμε ολους...
-ολους?? τι αλλο μου κρυβεις? μιλα...
αναστεναξε.....
-και παμε στα πιο βαρια λοιπον....
Back to top Go down
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 21:15

-οταν ηρθα εδω, πολλοι ευγενεις με περιμεναν στο παλατι. μετα το σουσουρο και τις τελετες, με κλειδωσαν σε ενα δωματιο και με απειλουσαν να παραδωσω τον θρονο. συμμοριες μαζευτηκαν απο τα γυρω νησια και απειλουσαν να παρουν το κεφαλι μου λογω της μεγαλης αμοιβης. ετσι ειπα στους ευγενεις οτι θα τους αποδειξω οτι ειμαι καλος βασιλιας με μεγαλη εισφορα απο φορους και εταξα πληρωμες στις συμμοριες. πλεον οι συμμοριες ειναι βοηθοι μου λογω των καλων σχεσεων μας. ομως πια με πιεζει και η government να της δινω καποιο ποσο και κοντευω να τρελαθω. με εκμεταλλευονται επειδη ειμαι μικρος...μεσα σε ολα αυτα νευρα γεννηθηκαν και ξεσπαγα οπου εβρισκα. ετσι οι πολιτες με φοβηθηκαν και με ψευτι-σεβαστηκαν. μετα οταν ηρθε και η ashley ξεσπαγα και πανω ης. της εξηγησα και εκεινης και ειπε οτι θα ειναι διπλα μου. αν και προσπαθησε ακομα και εκεινη να με σκοτωσει...
ο andy δεν πιστευε αυτο που ακουγε...
Back to top Go down
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 22:18

-μια μερα απο τις πρωτες που ειχε ερθει αρχισα να την χτυπαω. εκεινη επαθε αμοκ και πηρε ενα μαχαιρι και προσπαθησε να με μαχαιρωσει. αλλα την σταματησα ευκολα. εκεινη την ωρα ψιθυριζε το ονομα σου. δεν ξερω γιατι. ελεγα οτι αρχικα ειναι επειδη επαθε αμοκ αλλα τελικα αλλη μια φορα καταλαβα οτι πηγε να δηλητηριασει το ποτο μου. θα πεις γιατι να το κανει αυτο. και ξερω την απαντηση. με αγαπαει τοσο ωστε να παρει εκεινη το βαρος και να με σκοτωσει και μαλλον μετα να σκοτωσει και εκεινη τον ευατο της. μου αξιζει βεβαια αφου της φερομαι χαλια. την μαστιγωνω καθε μερα για αυτο που εκανε.
-και αισθανεσαι υπερηφανος για αυτο? ειπε ο andy που ηταν εξοργισμενος.
-τελειωσες με το μπλα μπλα σου? ηρθε η ωρα να τελειωνουμε...ειπε o Andy.
-χαιρομαι που ενας φιλος μου θα με σκοτωσει τουλαχιστον θα ειναι γλυκος θανατος. κριμα που δεν συναντηθηκαμε πιο νωρις... αλλα πες μου κατι τελευταιο: πως ειναι το ονομα σου πλεον? γιατι red δεν ειναι το επωνυμο ουτε του πατερα σου ουτε της μητερας σου.
-Andy G. Red λεγομαι πλεον. να το θυμασαι εκει που θα πας.
-G.? το ονομα του πατερα σου δεν αρχιζε απο G. πολλες αλλαγες βλεπω. παντως εννοια σου θα το θυμαμαι. οπως θυμαμαι και τις αδυναμιες σου. ειπε και εριξε ενα οξυ στον αερα. ο andy καταλαβε οτι ηταν θειικο οξυ,δηλαδη βιτριολι αλλα σε μια πιο ασταθη μορφη. αν τον ακουμπαγε θα τον σκοτωνε. επρεπε να περιμενει να φυγει και να καθαρισει ο αερας.
οταν εγινε αυτο ο dorian ειχε φυγει και τα σωματα των 10 πολεμιστων ειχαν λιωσει...το κυνηγι αρχιζε...
Back to top Go down
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Apr 2010 - 22:30

o andy ετρεξε προς το παλατι. αρχισε κατι και επρεπε να το τελειωσει. εκει βρηκε την ashley.
-που πηγε? την ρωτησε
-η φωνη σου δεν ειναι η ιδια....
-πες μου που πηγε ο αντρας σου... την ρωτησε
-δεν ξερω, εφυγε πριν ωρα και τωρα εβγαινα να τον ψαξω.
-μεινε εκει. εχουμε να πουμε καποια πραγματα εμεις οι 2...
αυτη η φωνη......andy... ειπε σιγανα η ashley καθως ο νεαρος χανοταν σο σκοταδι.
εκεινος ορμησε στο λιμανι. απο το πολυ τρεξιμο που ειχε ριξει εβγαλε το κεφαλι του ο Tiger να δει τι συμβαινει και νιαουρισε.
-Οχι τωρα φιλαρακι ειματε σε εγρηγορση.
Ο γατος εβαλε μεσα παλι το κεφαλι του και κοιμηθηκε.
ο andy ρωτησε στο λιμανι και του ειπαν οτι ο βασιλιας εφυγε για το Dawn Island με το πλοιο του. εκεινις κοιταξε τον οριζοντα αλλα δεν εβλεπε κανενα πλοιο. τον πληροφορησαν οτι ηταν ειδικα φτιαγμενο να πηγαινει γρηγορα.
βλαστημησε δυνατα. τωρα ο dorian ειχε τον χρονο να ετοιμασει το εδαφος οπως ηθελε ενω εκεινος θα ηταν ακομα στη θαλασσα.
τελικα αγορασε μια βαρκα. ειπε να του την ετοιμασουν. εκεινος πηγε στο ξενοδοχειο και πηρε τα πραγματα του. ξαναπηγε στο λιμανι μπηκε στην βαρκα και εφυγε.
Στο Dawn θα τελειωνε αυτην την ιστορια μια και καλη...



ΤΕΛΟΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ
Back to top Go down
Sponsored content





[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Empty
PostSubject: Re: [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess   [Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ολοκληρωμένη] Rescuing the princess
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμενη] Looking for the truth
» [Ολοκληρωμένη] Ace Begins
» [Ολοκληρωμενη] The Whitebeard Pirates
» [Ολοκληρωμενη]The Only-Female Island
» [Ολοκληρωμένη]Sargon IV ......μια νεα αρχη

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: North Blue Sea :: Lyneel-
Jump to: