One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 13 May 2010 - 14:18

Από τη στιγμή που έφυγα από το προηγούμενο νησί και από την διακοπή των αναμνήσεών μου δεν καταλάβαινα τίποτα. Άφησα κυριολεκτικά για τις επόμενες 5 μέρες περίπου (από όσο υπολόγισα) την σχεδία να πηγαίνει μόνη της σε οποιαδήποτε διαδρομή ήθελε. Δεν ήξερα που θα με έβγαζε. Μπορεί και πουθενά. Κάτι τέτοιο όμως θα ήταν καταστροφικό καθώς θα πέθαινα χωρίς τροφή και πόσιμο νερό. Αν δεν έβρισκα σύντομα νησί για να κάνω στάση είμουν σίγουρος πως όλα θα τελείωναν. Σηκώθηκα από τον ύπνο μου και κοίταξα τριγύρω. Είδα ένα μεγάλο νησί το οποίο είχε μια διαφορετική αύρα από τα υπόλοιπα.
Back to top Go down
Kisuke Urahara
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Kisuke Urahara


Posts : 24

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 13 May 2010 - 14:27

Αρχή συνομιλίας...
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Fx8nbk
-Ναυτικέ Sasagawa Ryohei ανάφερε μου αμέσως την τοποθεσία σου γατί έχω μια πολύ σημαντική αποστολή να σου αναθέσω!
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 13 May 2010 - 15:20

-Αα καλημέρα κύριε... εε δ-δεν ξέρω ακριβώς που είμαι. Το μόνο που βλέπω γύρω μου είναι ένα μεγάλο νησί το οποίο έχει ένα παράξενο σχήμα και μιά ακόμα πιό παράξενη αύρα. Δεν ξέρω ακριβώς ποιο είναι αλλά... πιστεύω πως είναι το Bliss Kingdom. Επαναλαμβάνω πως δεν ξέρω ποιο είναι και μπορεί να κάνω λάθος. Θα χρειαστεί να πλησιάσω πιο κοντά για να καταλάβω τι γίνεται. Πάντως από τα χαρακτηριστικά που σας ανέφερα είναι πολύ δυνατό να είναι το Bliss Kingdom. Αυτή η κακιά αύρα έχει αναφερθεί από πολλούς πριν μπουν μέσα και χαθεί κάθε επικοινωνία μαζί τους. Εξαφανίζονταν όλοι. Λοιπόν ας υποθέσουμε πως είναι αυτό. Ποιά είναι η αποστολή που θέλατε να μου αναθέσετε?
Back to top Go down
Kisuke Urahara
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Kisuke Urahara


Posts : 24

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 13 May 2010 - 15:25

-Αν είναι όντως το Bliss Kingdom τότε αυτό είναι προς όφελος μας...Άκου προσεκτικά την αποστολή σου,και πριν στην πω βάλε καλά στο μυαλό σου πως δεν επιτρέπω λάθη σε μια τόσο λεπτή αποστολή.

Μόλις μας ειδοποίησαν απ'τo παλάτι του Bliss Kingdom,οτι ένας κρατούμενος δραπέτευσε πριν μερικές ώρες απ'τις φυλακές τους.Ο δραπέτης στο παρελθόν ήταν πειρατής.Το όνομα του είναι Georg Gowe,γνωστός και ως Black Devil.Ήταν διαβόητος για τις δολοφονίες του,οι οποίες είχαν όλες κάποια βασικά χαρακτηριστικά.Γινόντουσαν τα βράδια και αθόρυβα αλλά το πιο τρομερό απ'όλα είναι πως ήταν μαζικές.Κάθε νύχτα πάνω από 10 σώματα έβρισκαν νεκρά.

-Η ανταμοιβή σου θα είναι 30.000 Beli!


Τέλος συνομιλίας...
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! 424y1
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeSat 15 May 2010 - 16:25

Πάνω από 10 σώματα κάθε βράδυ νεκρά? Μα αυτό πρέπει να σταματήσει σύντομα. Αν το αφήσουμε να συνεχίσει, σε λίγο καιρό θα σκοτώσει ολόκληρο το νησί. Είναι πολύ επικίνδυνος. Georg Gowe ε? Δεν μου θυμίζει κάτι αυτό αλλά το ψευδώνυμο αυτό του Black Devil έχει μεγάλο ιστορικό. Θυμάμαι όταν πρωτοπήγα στα Marine Headquarters που είχε αναφερθεί πολλές φορές. Είχε και Bounty αλλά δεν θυμάμαι το ποσό. Πολλαπλές δολοφονίες σε διάφορα νησιά κάθε μήνα. Αυτά έκανε τότε. Τώρα το έσκασε από τις φυλακές και σκοτώνει ανθρώπους του νησιού. Δεν πρέπει να τον αφήσω έτσι...
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 2:21

Ήταν βράδυ και αποφάσισα να την ολοκληρώσω πριν ξημερώσει αλλιώς ποιός ήξερε τι θα μπορούσε να κάνει ο δολοφόνος. Είχε ήδη περάσει πολύ ώρα μέχρι να φτάσει η σχεδία στο νησί. Την άφησα εκεί ατσούμπαλα και έτρεξα να βρω την πόλη όπου γίνονταν οι δολοφονίες. Έψαχνα πολύ ώρα αλλά σε κάποια στιγμή κουράστηκα κάπως και σταμάτησα. Η αύρα με είχε αποδυναμώσει τρελά. Δεν ήξερα αν κάτι τέτοιο ήταν δυνατό να γίνει πάντως συνέβαινε πραγματικά. Σταμάτησα και ξάπλωσα. Ιδρώτας έτρεχε από το κεφάλι μου. Ήταν αδύνατο. Πώς γινόταν κάτι τέτοιο?
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 14:44

Δεν μπορούσα να κινήσω τα χέρια μου ούτε να σηκώσω τα πόδια μου. Η κούραση είχε γίνει τεράστεια και η αναπνοή μου όσο πιο βαριά γινόταν. Αυτό το παράξενο συναίσθημα δεν το είχα ξανανιώσει πιο πριν. Δεν μπορούσα να αναπνεύσω κανονικά και αυτό με δυσκόλευε πιο γενικά στην κίνηση του σωματός μου. Το οξυγόνο που έπερνα κάθε φορά από κάθε μου αναπνοή ήταν μηδαμινό. Ίσα ίσα που έφτανε για να με κρατήσει στις αισθήσεις μου και μόνο. Κάποιος άλλος θα είχε λιποθυμίσει εδώ και πολύ ώρα. Εφιάλτης το νησί πραγματικά. Η αύρα του επιβάρυνε τα πάντα.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 14:48

Από μακριά φαινόταν απειλητική όμως δεν το περίμενα να έχει επιπτώσεις σε τόσο μεγάλο βαθμό. Όμως είμουν τόσο χαζός. Σκεφτόμουν ανούσια πράγματα εκείνη τη στιγμή αντί να σκέφτομαι την αποστολή μου. Είχα πολύ σημαντική δουλειά να κάνω και εγώ απλά έμενα στο πάτωμα και παραπονιόμουν για την άθλια αύρα του νησιού. Προσπάθησα να σηκωθώ αλλά με τρομερή δυσκολία. Μετά από κάποια δευτερόλεπτα προσπάθειας τα κατάφερα και σήκωσα την πλάτη. Λίγο οξυγόνο και τεράστεια κούραση. Ο χειρότερος συνδιασμός για να κάνει κάποιον να σέρνεται ή ακόμα και να πεθαίνει.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 17:18

Πέρασαν μερικά λεπτά μέχρι που σηκώθηκα πλήρως. Πήρα πολλές βαθιές αναπνοές και συνέχισα το ψάξιμο για κάποια πόλη και πιο συγκεκριμένα για την περιοχή που γίνονται οι μαζικές δολοφονίες. Κάτι μου έλεγε πως δεν θα ολοκλήρωνα την αποστολή μου. Έπρεπε να προσπαθήσω όσο περισσότερο μπορούσα γιατί αλλιώς όλα θα τελείωναν. Πήγα να χρησιμοποιήσω την δύναμη του φρούτου μου. Όμως προς μεγάλη μου ατυχία το φρούτο δεν λειτουργούσε καθόλου. Δεν μπορούσα να κάνω καν το χέρι μου φως για να φωτίσω το μέρος όπου βρισκόμουν. Κάτι περίεργο συμβαίνει εδώ.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 17:54

Ξαφνικά ομίχλη περιτριγύρισε το μέρος και δεν μπορούσα έτσι να δω τι ακριβώς γινόταν εκεί. Περπατούσα με τεράστεια δυσκολία αλλά το καλό ήταν ότι περπατούσα. Η ομίχλη έκανε τις ανάσες πιο βαριές. Η αδυναμία μου συνεχώς μεγάλωνε και το έκανε πολύ δύσκολο στο να συνεχίσω την πορεία μου. Είχα περάσει 3 χιλιόμετρα περίπου μέχρι που άκουσα κάτι κραυγές. Ήταν από μια πόλη. Έβαλα όλες μου τις δυνάμεις για να φτάσω έγκαιρα. Μπροστά μου βρήκα ένα σπίτι με σπασμένη πόρτα. Μπήκα μέσα και βρήκα μιά νεκρή γυναίκα. Ο δολοφόνος είχε ήδη ξεκινήσει. Το σώμα της ίσα που διατηρούσε το πρωταρχικό του σχήμα. Της το είχε κόψει εντελώς.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 15:03

Πήγα κοντά του και το σήκωσα. Το πήγα σε έναν πάγκο δίπλα και το σκέπασα με κάτι ρούχα που βρίσκονταν λίγο πιο πέρα. Βασανιστικός θάνατος σίγουρα. Πολλά άκρα της όπως τα δάκτυλά της είχαν κοπεί και είχαν εξαφανιστεί.
-Που πήγαν αυτά? Τα πήρε μαζί του? Όμως τι να τα κάνει? Πρέπει να τον βρω γρήγορα παρ'όλες τις δυσκολίες που μου το αποτρέπουν.
Έτσι βγήκα από το σπίτι και προχώρησα προς άλλη κατεύθηνση για να βρω κάποιο άλλο στοιχείο. Δεν θα ήταν καθόλου μα καθόλου εύκολο να τον πιάσω με τέτοια αδυναμία. Και το χειρότερο... έπρεπε να τον πιάσω σήμερα.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 15:09

Προχωρούσα εντελώς τυχαία και πήγαινα μέσα σε οποιοδήποτε σπίτι έβρισκα. Δεν ήξερα που έψαχνα και που να έψαχνα. Το πρόβλημα είχε τεράστεια δυσκολία και χρειαζόταν επίλυση γρήγορα. Όταν μπήκα στο τρίτο σπίτι κατά σειρά άκουσα και άλλη μια κραυγή από λίγο πιο πέρα. Βγήκα αμέσως έξω και πήγα προς τα κει που άκουσα την φωνή. Η ομίχλη δεν έφευγε αλλά αντιθέτως δυσκόλευε την εντόπιση του εχθρού. Οι δυνάμεις του φρούτου δεν βοηθούσαν και ούτε και οι φυσικές μου όπως η αντοχή και η ταχύτητα. Για μια στιγμή μου πέρασε από το μυαλό πως δεν ήταν η αύρα που με αποδυνάμωνε αλλά κάτι άλλο. Κάτι που βρισκόταν στην ατμόσφαιρα του νησιού.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 15:16

Συνέχισα εκείνη την πορεία μέχρι να φτάσω στο σημείο που ακούστηκε η κραυγή όμως έτσι όπως προχωρούσα είδα μιά σκιά να περνάει από δίπλα μου πολύ γρήγορα και να πηγαίνει κάπου αλλού. Το περίεργο και το πιο σημαντικό ήταν ότι αυτός που πέρασε από δίπλα μου ήταν αφύσικα ψηλός και το μέγεθός του ξεπερνούσε κάθε όριο. Όλο του το σώμα είχε ένα παράξενο σχήμα πολύ διαφορετικό από ότι είχα δει γενικά στην ζωή μου. Έτρεχε πολύ γρήγορα μέχρι που εξαφανίστηκε μέσα στην ομίχλη. Αν όμως ήταν εκείνος ο δολοφόνος και εγώ τον άφησα έτσι να φύγει? Έπρεπε να τον σταματήσω όσο ακόμη ήταν κοντά μου.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 23:59

Μόλις έκανα το πρώτο βήμα προς τα πίσω για να γυρίσω έχασα πολύ εύκολα την ισορροπία μου και έπεσα στο έδαφος. Αυτή η φάση ήταν η πιο δύσκολη. Όταν ξανασηκώθηκα είπα να μην πάω προς την κατεύθηνση του δολοφόνου αλλά προς τα κει που ακούστηκε η κραυγή. Προχωρούσα ασταμάτητα και δεν έπρεπε να σταματήσω πουθενά παρ'όλη την ομίχλη και την αδυναμία που υπήρχε. Βρήκα επιτέλους και το επόμενο θύμα. Πάλι μέσα σε ένα σπίτι με σπασμένη την έξω πόρτα. Μπήκα μέσα όσο πιο γρήγορα μπορούσα. Ήδη ζαλιζόμουν αρκετά και μου ήταν δύσκολο να επιστρέψω πίσω αφού είχα φτάσει τόσο μακριά. Αν απογοήτευα τον Fleet Admiral τότε δεν θα ήξερα τι να έκανα.
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 16:08

Κι'άλλο ένα πτώμα μέσα στο σπίτι. Εκείνο ήταν ένα παιδι γύρω στην ηλικία των 11 χρονών. Το σώμα του και εκείνου είχε πολλαπλές μεγάλης διαστάσεως πληγές που θα μπορούσαν αμέσως να σκοτώσουν κάποιον, έστω και μία από αυτές. Το θέαμα ήταν αηδιαστικό αλλά και λυπηρό. Το μικρό παιδί είχε κομματιαστεί εντελώς. Δεν μπόρεσα να το μετακινήσω λόγω του ότι θα μπορούσε οποιοδήποτε μέλος να ξεκολλήσει. Το αίμα είχε και εδώ σχηματίσει ποταμάκι και έρρεε προς τα έξω. Πρόσεξα ότι και σε αυτό το πτώμα έλλειπαν τα άκρα όπως δάκτυλα. Τώρα είμουν σίγουρος πως ο δολοφόνος τα έκοβε και τα έπερνε μαζί του.
-Δεν πρέπει να χάνω χρόνο κοιτάζοντας τα πτώματα. Πρέπει να φύγω αμέσως και να τον βρω!
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 16:23

Γύρισα στην πόρτα για να φύγω και να ψάξω για τον δολοφόνο και όχι για άλλα πτώματα. Μόλις όμως πήγα να βγω έξω ένιωσα κάτι να με παρακολουθεί. Κοίταξα γύρω μου αλλά ήταν αδύνατον να δω κάποιον μέσα σε αυτή τη ομίχλη. Όμως αυτό το συναίσθημα δεν σταμάτησε. Δεν είχα φύγει πολύ μακριά από το σπίτι όταν γύρισα και κοίταξα την οροφή του. Εκεί παραμόνευε ένα τεράστειο πράγμα. Η ματιά του διαπεραστική στην ομίχλη ήταν σαν να σε κάρφωνε κάποιος με σπαθί στο στήθος. Μου είχε κοπεί η αναπνοή. Όταν κοίταξα καλύτερα πρόσεξα ότι ήταν το πλάσμα που είχα δει όπως ερχόμουν εδώ. Εκείνο το πλάσμα με το περίεργο σχήμα και το αφύσικο μέγεθος. Ο δολοφόνος...
Back to top Go down
Sasagawa Ryohei
Commander
Commander
Sasagawa Ryohei


Posts : 216

[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 16:39

Κοιταζόμασταν για 3 λεπτά περίπου όταν έκανε την πρώτη κίνηση και εξαφανίστηκε μυστηριωδώς στην ομίχλη. Τώρα που δεν με κοίταζε κατάματα ένιωσα το "σπαθί" να βγαίνει από το στήθος μου αλλά ο πόνος να παραμένει. Κάτι ένιωσα όμως στην πλάτη μου. Ήταν πολύ περίεργο γιατί δεν μπορούσα να στρίψω ούτε το σώμα μου. Η κοιλιά μου άρχισε σιγά σιγά να με γαργαλάει. Την κοίταξα και τότε ανατρίχιασα ολόκληρος. Μιά λεπίδα είχε περάσει μέσα από την κοιλιά μου. Γύρισα μόνο το κεφάλι και είδα τον δολοφόνο πίσω μου. Η παλάμη του είχε μετατραπεί σε λεπίδα και με είχε καρφώσει με αυτή. Ήταν σαν λεπίδα δρεπανιού. Μετά εκτινάχθηκε πίσω βγάζοντας την λεπίδα από το σώμα μου. Η αιμοραγία είχε αρχίσει και ήταν βαριά.
Back to top Go down
Sponsored content





[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!   [Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror! Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ανοικτή]Despair... Cold-Blooded Terror!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ανοικτή]The Beginning
» [Ανοικτή]Το επομενο βημα
» [Ανοικτή]Omega's past
» [Ανοικτή] My Face!Forget It Not.
» [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: South Blue Sea :: Bliss Kingdom-
Jump to: