One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
[Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 [Ανοικτή]Το επομενο βημα

Go down 
AuthorMessage
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 18:31

...επιτελους βλεπω στον οριζοντα το νησι!Το ταξιδι ηταν αρκετα αβολο!Με επιασε καταιγιδα και το καραβι κουνουσε πολυ!Ειναι δυσκολο να εισαι μονος σου εξω στη θαλασσα!Πανω απο ολα Βαρετοοοο......!Ειχα συνηθισει τοσα χρονια την παρεα των συντροφων μου!Τι να γινει ομως....ετσι τα θελησε η μοιρα!....Τωρα ομως ανυπομωνω να μπω σε νεο πληρωμα και να πλευσω ξανα προς τη μεγαλη γραμμη!Ελπιζω να βρω καλους nakama στην πορεια!!!...Σε λιγα λεπτα θα εχω φτασει στο λιμανι του νησιου....καλυτερα να ετοιμαστω!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 18:42

Αγκυροβολησα και εδεσα την βαρκα μου!Παρατηρησα πως υπηρχαν μερικα πειρατικα πλοια τριγυρο......καλυτερα να ειμαι προσεκτικος στις κινησεις μου!Ωπου υπαρχουν πειρατες, υπαρχουν και φασαριες!Για την ωρα ομως πρεπει να επικεντρωθω στο να βρω ενα μαγαζι για να αγορασω χαρτες και Log pose!Ετσι θα ταξιδευω με ταχυτερο και ασφαλεστερο τροπο!Μετα θα κανω καμια βολτα στην αγορα μηπως βρω κατι αξιοπροσεχτο !
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 18:52

Με το που κατεβηκα απο το καραβι μου εριξα μια ματια τριγυρο!Ηταν φανερο πως κυκλοφορουσαν αρκετοι πειρατες!Αυτο φαινοταν επειδη πρωτον:αρκετοι ειχαν πανω τους σπαθια η οπλο και δευτερον:επειδη περπατουσαν σε ομαδες οπως οι συμμοριες!Σε συγκεκριμενα σημεια ειδα και καποιους marines!Αυτος ειναι και ο λογος πιστευω που υπαρχει μια σχετικη ηρεμια !θα φροντισω να μπερδευτω με τους πολιτες για να μην τραβηξω την προσοχη κανενος...
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 22:39

...χαμενος μεσα στο πλη8ος και ενω ολα φαινοντουσαν ησυχα,μια κραυγη και ενας δυνατος κροτος ηρθαν να προκαλλεσουν πανικο στους πολιτες!...Ετρεξα αμεσως στο σημειο οπου ακουγοταν φασαρια!Ηταν καποιος με8υσμενος πειρατης ο οποιος το επαιζε τρανος και ηθελε να κανει επιδει3η της δυναμης του!χτυπουσε οποινδηποτε εβρισκε μπροστα του ενω παραλληλα φωναζε πως θα γινει ο βασιλειας των πειρατων!Σκεφτηκα πως θα ηταν καλο καποιος να του εδινε ενα μαθηματακι αλλα δεν ηθελα να ανακατευτω!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 22:49

Παρολαυτα αφηνιασα οταν ο τρελαμενος τυπος πετα3ε στο μερος μου ενα μπουκαλι απο σακε και ημουν ετοιμος να του ορμη3ω οταν ξαφνικα καποιοι φωνα3αν δυνατα MARINEEEEEEES!!!
...οι περισσοτεροι αρχισαν να τρεχουν!Εγω συγκρατησα το θυμο μου για την ωρα και τραβηχτηκα σε ενα μiκρο στενακι για να μην φαινομαι!Δεν ηθελα να συμμετεχω σε καποια συγκρουση στην οποια 8α εμπλεκονταν marines!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 22:57

μεσα στα επομενα λεπτα εμφανιστηκαν καμια δεκαρια marines και περικυκλωσαν τον πειρατη στοχευοντας τον!Ο πειρατης χαμηλωσε ελαφρος το κεφαλι του και αρχισε να σιγογελαει!Οι marines του φωναζανε να παραδωθει αλλα αυτος δεν τους εδινε σημασια!Ενας απο τους marines εδωσε το συνθημα και 3εκινησαν ολοι μαζι να επιτεθουν στον πειρατη!....τοτε ηταν που εγινε κατι πολυ απροσδοκητο!
Back to top Go down
e.re.seis
Pirate Rookie
Pirate Rookie
e.re.seis


Posts : 45

[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitimeMon 10 May 2010 - 23:02

...πειρατες 3επροβαλλαν απο διαφορα στενα,μπαλκονια,σκεπες και ορμη3αν αφηνιασμενοι στους marines!Ηταν ενεδρα!Εχω μεινει εκπληκτος !Η περιεργεια μου για αυτον τον πειρατη εχει μεγαλωσει!Δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο ανοιγει πολεμο με τους Marines σε ενα τετοιο μερος!Ποιος να ειναι αραγε ο σκοπος του?Τι εχει να κερδισει απο μια τετοια κινηση?...οι marines αποδεκατιστηκαν ενω εκεινος ο τυπος δεν σταματησε στιγμη να γελαει εις βαρος τους!!!
Back to top Go down
Sponsored content





[Ανοικτή]Το επομενο βημα Empty
PostSubject: Re: [Ανοικτή]Το επομενο βημα   [Ανοικτή]Το επομενο βημα Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Ανοικτή]Το επομενο βημα
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Ολοκληρωμένη] Νέο Arc - ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΩΣΤΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΣΚΙΑ
» [Ανοικτή]The Beginning
» [Ανοικτή]Omega's past
» [Ανοικτή] My Face!Forget It Not.
» [Ανοικτή]Freezing Justice(Part 5)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece World :: North Blue Sea :: Lyneel-
Jump to: