One Piece RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 41 on Mon 8 Jul 2019 - 12:21
Latest topics
» eyes eyes no mi
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby inspecor Fri 27 Dec 2013 - 17:05

» Φλεγὀμενος δράκος
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby LarsAlexanderson Wed 27 Feb 2013 - 3:40

» aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 11 Jan 2013 - 23:09

» pakiskisgfsdfgsdfgdf
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:10

» aagsdf gsdfgsdfgs g
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Fri 4 Jan 2013 - 0:08

» John de Devil
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Vice Admiral Smoker
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 21:29

» Fenik Fenik no mi
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Vice Admiral Smoker Wed 2 Jan 2013 - 8:49

» steleas tox 4
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby steleas Tue 13 Mar 2012 - 18:02

» One Piece RPG Scanlation Group
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby skatopsuxos Thu 29 Dec 2011 - 20:01

» Captain Luffy forum owner here!
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Scyther Sun 3 Jul 2011 - 14:50

» Anime: Μια νέα αρχή!
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby Monkey D. Dragon Sun 19 Jun 2011 - 4:19

» Son.D.Goku
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby giannisbeast Sun 13 Feb 2011 - 22:58

» Cloud-cloud no mi
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby StrangMan Wed 9 Feb 2011 - 3:46

» Δυνατότερος Shichibukai
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeby ximen Sun 2 Jan 2011 - 23:03

Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Empty
PostSubject: Andy G. Red   Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 0:45

Πρωτα απο ολα να πω καλως σας βρηκα και συγγνωμη αν εχω κανει καποια λαθη απλα ειμαι και ψιλομπερδεμενος.

Εικόνα:
Όνομα Χαρακτήρα:*Andy G. Red
Ψευδώνυμο:*The (Red) Bloodlust
Παράταξη:* Πειρατής
Ηλικία: 21
Φύλο:* Άνδρας
Φυλή:* Άνθρωπος
Προσωπικότητα: ανοικτος μονο στους φιλους.του αρεσει το κρασι. δεν μιλαει πολυ αλλα εαν κερδισεις την εμπιστοσυνη του τοτε θα ανακαλυψεις πολλες αλλες πτυχες της προσωπικοτητας του
Γεννέτηρα Πόλη:Ilusia
Αρχική Πόλη:*Ilusia
Ειδικότητα:* Γιατρός
Τατουάζ: ενας αλχημικος κυκλος στον αριστερο πηχη.
Φρούτο:Chi Chi No Mi
Τύπος Φρούτου:Logia

Πιθανά Resists:
Χτυπήματα χωρίς Haki0.0
Χτυπήματα με Haki1.0

Στατιστικά του Παίχτη:*
Επίθεση:13
Άμυνα:12
Αντοχή:12
Ταχύτητα:10
Ενέργεια(HP):8 100

Επιθετικές Δυνάμεις:*
Όνομα Επίθεσης Blood Fist (-5 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Δημιουργω την γροθια μου απο αιμα για να χτυπησω τον αντιπαλο
Όνομα Επίθεσης Blood Ball Rain (-10 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Πολλες μικρες συμπαγεις μπαλλες αιματος σχηματιζονται βγαινοντας απο το σωμα μου και επιτιθενται στον αντιπαλο
Όνομα Επίθεσης Blood Prison (-15 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Ριχνω αιμα στον αντιπαλο το οποιο εισχωρει στο κυκλοφορικο του συστημα και δημιουργει θρομβωσεις και σπασιματα αιμοφορων αγγειων
Όνομα Επίθεσης Blood Wave (-20 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Αιμα σχηματιζεται μπροστα μου δημιουργωντας ενα κυμα που πεφτει πανω στον αντιπαλο
Όνομα Επίθεσης Heart Pressure (-25 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Αλλαζω τον ρυθμο με τον οποιο τροφοδοτειται η καρδια με αιμα του αντιπαλου προκαλωντας του πονο και ζαλαδες
Όνομα Επίθεσης Blood Consume (-30 HP)
Περιγραφή Επίθεσης:Απορροφαω το αιμα του αντιπαλου καθιστωντας αδυναμο να σταθει ή ακομα και να ζησει (εξαρταται ποσο αιμα εχει χασει στη μαχη)
Όνομα Επίθεσης Bloodlust (-35 HP)
Περιγραφή Επίθεσης: Αλλαζω το σωμα μου σε εναν σκληρο μανδυα απο αιμα και ορμαω στον αντιπαλο ξεσκιζωντας την σαρκα και πινω το αιμα.

Ιδιότητες/Ικανότητες:Regeneration: το αιμα μαζι με τα αιμοπεταλια αναδημιουργουν τους ιστους του σωματος γιατρευοντας τις πληγες μου σε ολο το σωμα και μου δινει +10 HP

Εξοπλισμός:* Black Glove στο δεξι μου χερι το οποιο μου δινει +2 επιθεση και Balance Shocks που μου δινουν +2 ταχυτητα

Όνομα Pet: Tiger
Στατιστικά που ανεβάζει: +2 αμυνα +1 Αντοχη
Περιγραφή Pet: Προκειται για εναν τεμπελη γατο που βρισκεται παντα εσωτερικα στις τσεπες μου και βγαζει το κεφαλι του για να παιρνει αερα. στις μαχες με βοηθαει ψυχολογικα γουργουριζοντας και μπορει να επιτεθει αν χρειαστει

Λίγα λόγια προς τους Συντονιστές και τους Inspectors: ειναι καθαρα βγαλμενος απο το μυαλο μου ο χαρακτηρας. αν τον θεωρειται υπερβολικο μπορω να τον τροποποιησω. το σκεπτικο του φρουτου ειναι ελεγχος του αιματος τοσο του δικου μου οσο και των αντιπαλων μου.σας παρακαλω εαν χρειαζεται να κανω κι αιτηση για το φρουτο να μου το πειτε


Last edited by Stanium on Mon 12 Apr 2010 - 1:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Empty
PostSubject: Re: Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)   Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 0:54

Πρώτα απ'όλα καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε μου.
Απ'ότι βλέπω έχεις αποφασίσει να βάλεις οκτώ πόντους στην ενέργεια.Για κάθε πόντο ενέργειας που βάζεις,η ενέργεια σου ανεβαίνει κατά 5,δηλαδή 8x5=40.Η ενέργεια σου,είναι 140 HP.
Όλα τα έχεις κάνει πολύ σωστά απλά θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με pet γιατί σε βοηθάει με κάποια επιπλέον στατιστικά στην αρχή.Και ένα δεύτερο item,διότι έχεις το δικαίωμα να ξεκινήσεις με δύο items που σου δίνει +2 πόντους το καθένα.

Μεταφέρω το topic στο χαρακτήρες υπό κατασκευή.Μόλις τελειώσεις τελείως με την εγγραφή σου,να κάνεις αντιγραφή το topic στις "Αιτήσεις Χαρακτήρων".Και μόλις ξεμπερδέψεις με την δημιουργία χαρακτήρων,κάνε μια τυπική αίτηση και για το φρούτο σου.Οτι άλλη απορία προκύψει,μπορείς να απευθυνθείς σε εμένα.

Διαχειριστής,
One Piece
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Stanium
Pirate Rookie
Pirate Rookie
Stanium


Posts : 183
Location : Blvd of Broken Dreams

Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Empty
PostSubject: Re: Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)   Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 1:16

εκανα και το edit με το δευτερο αντικειμενο και το pet καθως και την μεταφορα στο "αιτησεις χαρακτηρων"
Back to top Go down
One Piece
Admin
Admin
One Piece


Posts : 433
Location : Hell

Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Empty
PostSubject: Re: Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)   Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 1:20

Η αίτηση σου μόλις έγινε δεκτή.Τώρα το επόμενο βήμα είναι να συμπληρώσεις και την φόρμα αίτησης δημιουργίας φρούτου.

Διαχειριστής,
One Piece
Back to top Go down
https://rpg-onepiece.rpg-board.net
Sponsored content





Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Empty
PostSubject: Re: Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)   Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Andy G. Red (Ολοκληρώθηκε)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Portgas D. Ace (Ολοκληρώθηκε)
» Αquamarine (Ολοκληρώθηκε)
» Phoenix Marco (Ολοκληρώθηκε)
» Ellefson Suruperasus (Ολοκληρώθηκε)
» [Δεκτή]Andy G. Red

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece RPG :: One Piece Home :: Εγγραφή Χαρακτήρα :: Χαρακτήρες υπό κατασκευή-
Jump to: